Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poďakovanie všetkým

Príspevok v téme: Poďakovanie všetkým
katy350

chcela by som sa podakovat vsetkym prispievatelom, ci uz v teme zdravia alebo vztahov.. velmi si vazim vsetky rady, vela z nich mi aj pomohlo, aj ked este nie som fit, pomaly sa vo svojom poznani posuvam vpred a rada si precitam kazdy nazor. je fajn vediet, ze clovek nie je so svojim problemom sam, je uplne super vediet, ze mu uplne cudzi clovek chce pomoct aspon formou rady alebo vlastnej skusenosti... vazim si toto forum aj ludi, ktori ostali taki "ludski" v dnesnej hektickej dobe... prajem vam vsetkym pekne a hlavne zdrave vianoce!

5.5 elsa

tiež vám obom katy 350, delete aj forum zdravie :) prajem krásne vianoce hlavne veľa zdravia, kľudu, a aj darčeky to je jasné :) :) :) aj tak na vianociach mám najradšej tú atmosféru,výzdobu,kapra,rôzne zákusky a všetko okolo toho čo sa týka darčekov tak aj to je jasné,ale najviac má poteší úsmev na tvári môjho synovca keď rozbaľuje darčeky ktoré si sám vybral :):),ale musím povedať ľudia mne chýba ten sneh :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poďakovanie všetkým - Fórum - ZDRAVIE.sk