Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

0vecka

lol no ja som jednu holku u seba ubytoval a podotykam ze v byte s obyvackou a jednou spalnou na 2 tyzdne kym si nenasla flek a nevyspal som sa s nou a ani som od nej nezobral najomne kedze nemala pracu... ale ak sa to stava casto a najme tie vylety su podozrive...

inak tiez nechapem aky zmysel to ma pisat lebo to ci je dobrak alebo betar to my nemozeme vediet... kazdopadne ak tam ma aspon jednu mesacne je to velmi velmi podozrive ale na druhu stranu ak tam nieje ine prepojenie preco by to priznaval ze tam niekoho ma?

zuzi74

niki, zrejme si zle precital/a moj prispevok. Ja som pisala o vasom dokonalom vesteni napriek tomu, ze s tym chalanom nebyvate, ale zarucene viete podaktore o tom ako pretahuje zenske.
Ako by som reagovala ja na mojho partnera, to uz nechaj na mna.

buzerant

Lyseth tak veru ty by si mu kameru podstrčila heeeej? pekne...
ale ludia maju pravdu ja ako chalan a byt doma s babenkou ktora by este aj celkom pohladna bola tak veru mal by som co robit aby sme neskoncili sexom. A este dva tyzdne u neho byvala a zeby nic? tak to sa mi nechce veriť toto.

miki24

Ale úplne najhorší sú takí škriatkovia, ktorí vedia skvelo, čo majú hovoriť. Slečny veria im to, ale realita býva na míle vzdialená. Ta on by ma nikdy nepodviedol. Vždy sa smejem napr. na tom, že čo hovoria si kamaráti hovoria v chlapskej spoločnosti a čo pred partnerkami :D Ako sa hovorí, čo oči nevidia, to srdce nebolí. Ja sa však do cudzích vecí nepletiem, nie je to moja starosť a mali by ma zaujímať iné vecí...

Lyseth

Ja by som mu neverila, ze so ziadnou z nich nic nemal. Niektore baby vedia zviest aj takeho co by sam nechcel ak su nadrzane. Ono by pomohli dokazy ako kamera :D To som ale svina nie? :DDDD

salalalalala

tak je to sice trocha cudne a asi aj ako si povedala nevhodne, ale ked vravis ze mu veris, tak to netreba asi riesit. keby ich tam chcel vo velkom pretahovat, tak by ti asi na nos nevesal, ze u neho prespavaju. uz len to je znak toho podla mna, ze je to nevinne.

Kesic

no keby to robis ty tiez by sa mu to asi nepacilo vyskusaj mu povedat ze boli u teba kamarati a ze spali u teba a uvidis ako sa zachova

Petra *

zuzi 74

:) hej ja viem..nevadi, ja som len chcela pocut nazory zien, ze ci by im to vadilo

ale som si ista ze nemal s nimi nic a ozaj mu verim
aby som este raz upresnila, tak ja sa bojim ze aj ked nic nema v plane, tak sa zahladi do toho dievcata, proste su spolu, je im dobre, tak si uvedomi, ze sak preco so mnou, ja som daleko tak mozno s nou by to bolo jednoduchsie
tychto veci sa ja bojim, tej zmeny co moze prist