Priateľ & (ne)písanie si

Príspevok v téme: Priateľ & (ne)písanie si
Malina000

na úvod: s priateľom sme spolu vyše 4 mesiacov, už by sa to hádam dalo nazvať aj "vážnejším vzťahom", predstavil ma celej svojej rodine, v dohľadnej dobe ho aj ja chcem priviesť domov... (obaja máme už pár rokov po dvadsiatke a nikoho sme ešte doteraz rodine nepredstavovali :)). nie sme však z 1 mesta, vídame sa vždy len cez víkendy. príde mi preto normálne cez týždeň udržiavať aspoň písomný kontakt - nehovorím, že si potrebujem každý deň vypisovať celé hodiny, viem, že pre toto muži nemajú veľmi pochopenie - a ja tiež nie... stačila by mi trebárs aj krátka správička, aby som aspoň vedela, že žije. a teda, potešil by ma aj prejav záujmu, či žijem ja :-D zo začiatku to aj tak bolo, že vždy aspoň raz za deň nejaká interakcia prebehla, úplne spontánne - niekedy písal prvý on, inokedy ja. a teraz? keď napíšem prvá, tak odpíše (aspoň VÄČŠINOU), keď nie, tak... sa aj 3 dni neozve. aj teraz, tento víkend sme sa dokonca ani nevideli a písali sme si naposledy v piatok poobede. je toto normálne a mám to proste neriešiť, alebo mu mám povedať, že mi to chýba, keď ani nenapíše, ani nie sme spolu... zas ho nechcem uháňať a robiť mu výčitky, že prečo mi častejšie nepíše :D ale nechce sa mi ani vkuse mu vypisovať ako prvá... možno to prehnane analyzujem, ale zaujímal by ma názor ostatných, najmä mužov...

m8

hm...nevadi že ta jeho rodičia poznaju, že prebehli nejake pusy...3 dni sa neozve? no tak ja už by som sa mu vykašlala na hlavu.