Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Melír na veľmi čierne vlasy?

Príspevok v téme: Melír na veľmi čierne vlasy?
Ja Nu Ška

Dobrý deň, chcela by som veľmi poprosiť o radu ohľadom melírov ... Mám 13 rokov, a chcela by som mať červené konce vlasov. Skúšali sme spreje, boli sme aj u odbornej kozmetičky z roznymi príprvakami, ale mňa napadlo, že si kúpim farbu na vlôasy, pre dospelé ženy = červená farbu na vlasy, aby som si nafarbila konce vlasov. POradili by ste mi, či by to fungovalo, a napíšte tu aj niekoľko typov, ak máte, na nafarbenie takýchto tmavých vlasov, naozaj prosím, Ďakujem (o)_(o)

AKAMARU

Ja mám 14 rokov, tiež tmavé vlasy, proste mi tiež nič nefungovalo, a dala som si farbu na vlasy pre dospelé ženy, a išlo to

Fklais

Áno, farba na vlasy je dobrý nápad, ak ti nič iné nezaberá, no je to riskantné, lebo si ešte malá, máš 13 rokov. Môžeš si zničiť vlasy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Melír na veľmi čierne vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk