Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi, je to pravdu ze su tak vynimocne krasne?

Muž

Dokonale lubyš chvíľu a žena od pry rody každú raz bude milovať pre jej chybyčký naoko perfektná sa stáva nezaujma vou vtedy ako jU uvidíš lebo lebsie to nebude načo sa tešiť ďalej že to bude horšie? Po prvom sexe adie aj tak sú tupé alebo maznave alebo namislene. Všetko viac áni tuk. Všetko V jednom rozbaleni..... prekvapenie ktoré poznaš.a kto si vobeč vimislet že oni sú tie naj . Prví apríl keď kapryll

estét

Ale aby som nebol hnusný. Obdivujem ženskú krásu a vidím ju aj na iných ženách bežných ženách nie len modelkách. Ženy sú múza ženy sú krása sama. Lúbim tú ženskosť a ked ma žena lúbi je to nádherné

Martinit

Tak ti poviem naozaj krásne ženy sa na takých veciach nezučastňuju.
Ako napríklad: i105.photobucket.com

Navyše tieto ženy v chlapoch evokujú len sexuálne túžby nič viac.

Naozaj krásna žena je taká pri ktorej keď sa na ňu pozriem mi ako prvá nenabehne sexuálna myšlienka.
Ako napríklad:

christmasboy

nechcel by som ani jednu jedine tak na sex ale za frajerku ani jednu. Sami silikon. Neexistuje aby tak chude baby mali tak velke a pevne prsia a navyse ked mnohe z nich sa chvalia ze cvicia a posilnuju. Fake prsia. To sa im potom vystavuje ked si k nim dopomohli umelo.
tie stihle brucha si ktovie ci tiez nedali zoperovat ako som raz pozeral jeden dokument o chudnuti v kalifornii kde im stihle brucha robia plasticky chiruugovia.
oni su cele preumelkovane a neprirodzene. Ako babiky. A co na zenach neznasam su peroxidovane blondiny. Take neprirodzene blond vlasy. Fuuuuuj

Nefritova

som sice zena, ale tak dam svoj nazor. nie je pravda, ze chlapi si prirodzene zeny nevsimaju ako tu niekto pisal, je to kravina a neviem kto vam to vtlka do hlavy. ja mam male prsia, pery uplne normalne (primerane k tvari) a obzrie sa za mnou 9 z 10 muzov vo vsedny den, a jedine moje malovanie spociva v pouziti spiraly ale aj bez nej mi vravia cudzi chlapi aka som krasna. proste v umelosti to fakt nie je. a este, v zivote som si nespravila ziadnu selfie, jednu jedinu nemam :D je to len chore zobranie o pozornost, ktorej sa babam asi nedostava v realnom zivote, lebo nemaju ziadne vyzarovanie, charizmu a su to nevyrazne slabe osobnosti (teraz mam na mysli bezne baby co si kazdu chvilu na fcb a spol davaju svoje selfies a onanuju nad lajkami a komentmi :D ) ano, je mi to smiesne

a co sa tyka hentych "nadher", tak su vsetko ine len nie krasne. este ta druha blondinka z moskvy, keby nebola tak otrasne zmachlena a nemala hubu cez pol ksichtu, tak by mala tvar ako babika, fakt krasnu. ale s tou umelostou je iba ako nafukovacia anca a nie pekna zena. mne sa pacia take etericke typy a nie typy slapka. alebo charizmaticke, ako napr. audrey tatou. tiez catherine zeta-jones, za mladi to bola tak krasna zena, tieto jej nesiahaju ani po malicky na nohach co sa krasy a vyrazu tyka. alebo mlada bridget bardot, ona mala od prirody babikovsku tvar aj postavu a nepotrebovala vobec nic umele, bola to krasna zena, vyrazna.

v sucasnosti sa akoby take pekne zeny ani nerodili a tie priemerne robia zo seba taketo atrapy. ovela krajsie su uz victoria secret modelky, maju babikovske tvare a aj postavy pekne, nie cecky cez pol tela a papulu cez pol tvare, ved to je neesteticke, neharmonicke, taka tvar a postava nesplna ideal zlateho rezu ani nijakeho matematickeho vyjadrenia krasy a tak nemoze byt krasna, skor ako kuriozita, deformacia. a aj ked tisickrat budu media tvrdit, ze to je ideal, nie je a nikdy nebude, je to len mozno najviac preferovany a podporovany model, aby sa hlupane a hlupaci vrhali na plastiky a platili a platili ;-*

killingspree

qq

neviem, ale nemas pravdu, mne sa ako muzovi nepacia umeliny, napichanie pier by som povazoval dotykanie sa a provokacie hranice a uvazoval by som aj nad rozvodom, obrazne povedane.

vrcholne sa mi nepaci a to kladiem doraz na to, ze ak pominie ten botox a rozna kyselina, tak to zohavi zensku az pod uroven totalneho failu. odpadu..

neskutocne si vazim prirodzenost a keby mi moja povedala, ze nasetrila na botox, tak jej poviem, ze jej budem mesacne davat desatnasobok ceny botoxu, len aby si ho nedavala..

aj ona mi neraz povedala, ze ju laka zvacsit si pery, neviem ci to bol chytak na mna, alebo jej realna tuzba, no do dnes sa mi jej to asi podarilo vyhovorit, alebo si to jednoducho nedala, co ma nesmierne tesi..

a ked vidim hentaku zenu (alebo uprimne, uz som videl tisice krajsich, hento je EXTREMNY priemer, tj. kazda druha na ulici vyzera hentak) ak je teda upravena, to je rukopis chirurgov, tak si poviem "OK, mozno metrom krajcirskym ustrikovanym spolocnostou je pekna, ale co ma je potom"

osobne sa mi pacia zeny, co su prirodzene, a vedia svoju prirodzenost prirodzene prezentovat v prirodzenej sitaucii a prirodzenom svetle (OK to svetlo moze byt aj umele ak je to v interieri). je to neskutocne, ale brutalne pritazlive, ked je zena bez makeupu (ale moze byt, ako JEJ vyhovuje), prirodzena, bez zbytocnych póz, zbytocnych taktik, kecov, a dolpnkov.. tie su nebezpecne sexy.. hodnotim to podla svojej zeny, co nema 44kg, ani tetovanie, ani diamant v zuboch, alebo v uchu, ani na jazyku, a podobne. ziadne zvacsene pery, ziadny botox, ziadne umele riasy. makeup podla okolnosti, pripadne korektor alebo puder tiez..

ale co do tvare, ma smolu kazda jedna modelka vo svete, bohuzial, to je moj nazor, a nezmeni ho ziadny clovek, ani peniaz, nic. docidopo

killingspree

idem teda na ostru kritiku heterosexualneho muza

Lady Vamp
kerky (alebo spisovne tetovanie) humus. ja ze to ma silony v bazene ale nie, tetovanie. nepaci sa mi.
pstava trochu siroka, ruky priliz dlhe, lakte muzskeho typu, pery kacerovske, nos ako osipana, a musi si polovicu tvare zakryt aby boal fotka ?!

1/10

Galinka Mirgaeva

africky chlap, co sa trupu tyka, extrem nad extremom,

a po pravde, presla ma chut na hodnotenie, idem si zit svoj realny zivot. hento hodnotenie sa da skopirovat na kazdu, kedze to je jedno.

killingspree

a po pravde, ani jednu som doteraz nepoznal, takze ake krasy?

to je clanok, respektive trend hodny IQ tri patdesiat !! cislom 3.5

ani by som o ne bike neoprel..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapi, je to pravdu ze su tak vynimocne krasne? - Fórum - ZDRAVIE.sk