Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Robievate si klystír? Vraj je to zdravé..máte s tým skúsenosti?

redka

ano... obcas... ked mam pocit ze sa mi zastavilo vylucovanie, ked mi je zle a mam pocit, ze problem je prave v creve... kedysi som robila taku vacsiu ocistu tak som si robila klystir kazdy den cely tyzden, potom kazdy druhy den, pak kazdy treti potom raz za tyzden.. no a teraz uz len podla potreby a som rada ze mi funguju creva tak, ze som klystir nepouzila uz dost dlho... nic na tom nie je... ale ako pise rng, ked crevo ocistits musis potom nasadit aj novu mikrofloru z kvalitnych probiotik a vyzivit ich mikrovlakninami.... ak mas zapchu, tak to skus... mozes skusit maly balonikovy klystir alebo si kup vacsi taky na zavesenie dvojlitrovy... ja mam obe... a tiez zalezi cim vyplachujes creva... ja som skusala vodu s citronom, urinu asi len raz.... alebo len cistu vodu...

philips

Janais, mám. Zápcha trvajúca 14 až 21 dní, sipné bolesti, nechutenstvo, zvracanie, stredne ťažká podvíživa. Takže viem, o čom hovorím.

Janais

RNG, nevravim ze to staci...samozrejme ze na to travenie musim ist inak..ale ten klystir moze dopomoct zbavit sa nanosov v hrubom creve..v dobe kedy uz nenajdeme pomaly ziadne potraviny bez chemie,kt. konzumaciou si zanasame telo a rovnako tak nicime aj travenie, mame v hrubom creve urcite tazke kovy,nanosy a zhluky tychto odpadov co davame do seba.Preto si myslim ze ten klystir by nemal byt na skodu ci? Samozrejme sa potom snazit zdravsie stravovat,aj ked je to tazke.

RNG

Travenie je vec doastatku kyselin roznycy enzymov, mikrobvlaknin a probiotickej flory v crevach.
Klistir ma svoje miesto najma pri zapchach, ktore trvaju viac ako 3 dni.

Janais

ak by som nemala dlhoročné tráviace problémy tak ani mna by nenapadlo robiť niečo také..ty ich zrejme nemáš

philips

Nie a nikdy v živote si ho svojvoľne robiť nebudem. Načo zbytočne vyplachovať baktérie z čreva, keď netreba?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Robievate si klystír? Vraj je to zdravé..máte s tým skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk