Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnacka, vracanie, zaludocne problemy

Príspevok v téme: Hnacka, vracanie, zaludocne problemy
lucik0937

Zdravim..prosim sirne o pomoc..ano vcera boki Vianoce a som sa tak trosku lrezrala..do pol 2 som mala hrozne bolesri zaludka a bolo mi zle..o pol 5 ma neskutpcne napinalo a o 8 som vracala..medzitym som bola 3 na wc co ma prehnalo a teraz ma poriad e lrehnalo 2krat..stale mi je zle na wc chodim ..uz mam toho dost..dnes by som rada este chodila koledovaf po dedi e...ale taktp?! Prosim pomozsre?

Pipino

Netaraj Redka, pred a pocas vianoc sa vyskytlo virusove ochorenie - rotavirusy. 6-12 hodin zle a ukoncene vracanaim, nasledne na druhy a treti den hnacka, miernejsieho charakteru, do 7 az 8 dni uprava stolice. Odporucana je striedma strava, pripadne dieta, pomaha aj Coca Cola v malom mnozstve. Zial je to dost nakazlive, ak to ma jeden v rodine, budu to mat aj postupne ostatni, pokial nie su neustale nalozeni v liehu, umyvanie ruk......pomaha len malo. Treba pretrpiet. Nebezpecne je to u malých deti - hrozi dehydratacia.

Cindy7777777

fu, tak to sme urcite viaceri, celu noc ma bolel zaludok a pichalo v boku, 12 hodin v kuse, to sa mi este nestalo.. dnes len macesy a cierny caj, snad to prejde

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnacka, vracanie, zaludocne problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk