Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobra / skusena v sexe

Príspevok v téme: Dobra / skusena v sexe
nancy55

Ak sa nejedna napriklad o oral kde asi citit ci zena vie co robi,ako sa v beznom sexe spozna skusenejsia alebo lepsia zena?
velakrat sa vravi ze neskusena "lezi ako drevo" ale aku iniciativu moze zena v sexe mat? akoze nejake pohyby,alebo ze riadi veci?
viem ze zvlastna otazka,ani nie osobna,skor ma to vzdy zaujimalo, lebo ja mam stale pocit ze viac ma veci v rukach chlap,opravte ma ak sa mylim.
za vsetky pokusy o priblizenie dakujem:D

skorosenior

Nancy, normálny muž (taký ktorý si v sexe dôveruje a ktorý nepatrí k mnohým dnešným nízkolibidovým typom) najviac oceňuje ak žena má o sex podobný záujem ako on. Tu trošku skúsenejšieho muža nijako neokabátiš, žiadnym herectvom, vzdychmi, stačí pár pohybov v tebe a je cítiť ako držíš, mažeš a reaguješ. Radšej nehraj, buď spontánna a nájdi si niekoho s kým si v tejto oblasti rozumieš. S počtom partnerov to nemá nič spoločné, skúsenosťami sa len rozvinú prirodzené danosti. S partnerom s ktorým k sebe pasujete sa aj bez skúseností zladíte veľmi rýchlo, ak sa to nepodarí počas nejakej doby je lepšie rozísť sa kým to zájde priďaleko.

iny

na zaciatok staci, ze chce a inicializuje sex aj ona.

Moja zena mala asi tucet sexualnych partnerov, kym ona je moja druha. Mysli si o sebe /a ja som si to tiez myslel/, ze je tym padom skusena. Opak je vsak pravdou. Pocet sexualnych partnerov nerobi z nikoho dobreho milenca/milenku.

Na zaciatku vztahu to este uslo, ale uz po par mesiacoch siel sex dole vodou a od vtedy je ako drevo. Neznosti by chcela, ale sex nie. V sexe je ako mumia. Este aj ta by bola na tom lepsie, lebo aspon je ticho a neodmieta.
--------------
Chces svojmu muzovi dobre ? Urob mu oral 3x denne, opytaj sa ho, co ma rad. Bud iniciativna a nikdy mu nedavaj na javo, ze sa ti nechce milovat. Bud mu priatelom, bud mu milenkou. Bud na neho mila, bud verna. Nevadte sa a podporujte jeden druheho.

Muz je jednoduchy. Staci mu malo ku stastiu.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobra / skusena v sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk