Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamilovala som sa do niekoho, koho nemôžem mať

Príspevok v téme: Zamilovala som sa do niekoho, koho nemôžem mať
Sasa11

Možno to bude znieť smiešne, alebo nemožne... A viem, že musím zabudnúť. Možno ma odsúdite... Ale zamilovala som sa do nášho kňaza...
Nechcela som to, ale aj on je iba človek a stalo sa to. Potrebovala by som len radu... Či sa to už niekomu stalo? A ako mám zabudnúť, keď k nemu jednoducho niečo cítim... Viem, že to nie je správne, ale upadám do strašných depresií... Vždy keď ho vidím celá sa chvejem, často plačem. Existuje nejaká pomoc, keď to tak veľmi bolí? Ďakujem. :-(

rovinka

Ak je to mladý kňaz, nie je ťažké sa zamilovať :) zrazu príde niekto, kto je milý, usmievavý, dobrý chlap, a ešte k tomu aj dobre vyzerá, tak úplne ťa viem pochopiť :)
U nás bol tiež takýto týpek, stretával sa rád s mladými, ale chodieval aj k starším, pre každého mal dobré slovo, deťom robil program, výlety, hral na gitare, všetci sme ho zbožňovali. Spory, čo boli na dedine odrazu zmizli, ľudia sa začali usmievať. Ja som ho mala strašne rada, ale len tak platonicky. Bola som rada keď som sa s ním rozprávala, dával mi energiu, bola som nabudená a šťastná. To má jednoducho v sebe, má to posolstvo, ktoré má dávať ďalej, na takom človeku vidíš, že je to skutočný kňaz. Nie každý má ten dar, že skutočne je zasvätený službe Bohu a ľuďom.
Keď ho preložili do inej farnosti, celý kostol plakal.
A potom, čuduj sa svete prišiel jeden kňaz, ktorý bol skôr utiahnutý, veľa toho nenarozprával.. A čoskoro ho tiež preložili. Vlastne, odišiel sám, a dnes má ženu a dieťa.
Neodsudzujem nikoho, radšej nech je dobrý otec, ako zlý kňaz.
Ale Tvojou úlohou je zamyslieť sa, či to nie je len platonická láska, niečo, čo vzbĺkne ako fakľa, ale postupne vyhasne, bez nejakých rán na duši. Jednoducho, ak niekoho ľúbiš, nezáleží ti na tom, ako je Tebe, ale aby bol dotyčný šťastný. Napĺňa ťa, keĎ sa on smeje, keď je spokojný, a dobre a naplno vykonáva svoju službu. Lebo pokiaľ máš depresie len preto, že "Och, JA ho chcem, a nemôžem!" Pripomína to dieťa, ktoré túži po hračke, ktorú má niekto iný.
Koľko máš rokov? A aký starý je on? Čo ťa na ňom uchvátilo? :)

šmolinka :)

fiiha... a je to katolicky knaz ? asi ano, ze sa vobec pytam.. kazdopadne, fakt nelahka situacia, viem si predstavit.. musi to byt tazke pre teba, mozem sa spytat,kolko mas rokov ? zaujimava tema inak, neviem, ci tu take daco uz bolo.. ja za seba ti mozem povedat, ze mam tiez s mojim priatelom dost nelahku situaciu a tiez sa to tyka istym sposobom viery.. ale nie takto ako u teba.. a tiez bojujeme s tym ze neviem jak sa to cele nakoniec vyvrbi.. neviem fakt co by som ti poradila..mozno keby si nam to lepsie popisala ako sa to stalo a nejake blizsie podrobnosti.. by to dost pomohlo lebo si to tak dost neurcito popisala.. kazdopadne.. videla si niekedy vtaky v trni ? ak sa da tak najblizsie si to pozri ja to mam velmi rada tuto miniseriu akurat ze to bol iba film s identickym nametom, ale toto je tvoj zivot.. / tak pozri ako to tam dopadlo ked to najblizsie budu davat.. bud skoncite cca tak ako ti herci, ak si ta samozrejme aj on vsimne, co neviem, ci je pravdepodobne, alebo sa to nikdy nedozvie ak mu to nepovies, jeho mozno casom poslu prec a ty casom zabudnes, najdes si inu lasku a budes stastna zalozis si rodinu, budes mat deti a na toto obdobie zostane len horko sladka spomienka :) v kazdom pripade sa ozvi este ak sa da :) vsetko dobre ti prajem a vela stastia pri rieseni tohto problemu sasi :) :)

weaponry

Ahoj Sasa no tvoju situaciu ti nezavidim...chodis do kostola? Najlepsie by bolo aby si sa tomu knazovy vyhybala ako mozes a casom zabudnes nanho. Mozes chodievat na omse aj inam. Ved vies ako sa hovori, ze zijde z oci, zijde z mysle. Preste to sa stalo sesternici a vyriesila to takto...a pomohlo :) prajem vela stastia.
Ps.: a neobvinuj sa predsa si sa nezalubila schvalne a ak je to fesak, tak sa to moze stat hocikomu :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamilovala som sa do niekoho, koho nemôžem mať - Fórum - ZDRAVIE.sk