Co mam robit s priatelkou?

Príspevok v téme: Co mam robit s priatelkou?
Prezývka2612

Cest praci, hladam nejake tipy a triky co robit spolu, lebo darceky uz su zabalene, na vylet nie je cas, chceme skor oddychovat doma, navarene je, upratane je, TV program je nakupeny, kvety, sviecky, kupel, a ine drobnosti su pripravene, a prakticky uz neviem, co by sa dalo urobit viac pre nu. Nejake to prekvapenie, uz asi len ziadost o ruku, ale to neskor.. Takze neviem no, pride mi to ako keby je uz o vsetko postarane, ale to nie je moj styl, chcem nech je to este dokonalejsie, lenze ako na to, to neviem, co sa este da zlepsit..

Prezývka2612

oddychli sme si od seba na tri dni, preto som sa na nu tak tesil :D
na vylet nie preto, lebo za 2-3 dni pojde na otocku gratulovat rodine. a sme unaveni z cestovania. (doma je nam dobre)

ahink

Ak nemas cas na vylet tak podte spolu von aspon na prechadzku. A ked budete potom doma..zahrajte zabavte sa spolu cez dake hry, pocuvajte hudbu, zatancujte si, dajte si masaz, rozpravajte sa planujte spolu (napr.letnu dovolenku kam, na ako dlho, co by ste tam radi videli zazili atd), citajte si knihu atd aa doprajte si aj vlastne sukromie byt sice spolu ale aj kazdy zvlast. Oddychnite si od seba..budete si potom aj vzacnejsi

zuzi74

Pisal si, ze casu je teraz zrazu az prilis...preco teda nie je cas na vylet? Aspon taky jednodnovy. A navarene nebudete mat asi do Silvestra, tak mozes este kludne cez sviatky povarit, alebo spichnut nejaky ten kolacik v rure:-)

Zuzka.forum

Prezývka, príde mi, že si sa sem prišiel iba chváliť a nie hľadať rady. :D Ak je pravda, že robíš všetko čo píšeš, tak brrrrr, úprimne, mňa by toľká pozornosť a "dokonalosť" desila. Všetkého treba s mierou a príliš dobrého tiež škodí. Tipy, triky načo? Hlavne nech vám je spolu dobre aj v "obyčajných" situáciách a nie iba keď je k tomu "umelo" tvorené prostredie. Ale očividne si veľmi zamilovaný, čo je super , tak si to užívaj a uvidíme koľko z vyššie uvedenej pozornosti budeš dávať svojej manželke za 5-10-30 rokov. :) Držím palce.

Prezývka2612

ale ved to je moj kazdodenny ritual/standard :D prideme domov, je navarene, vychladene vino, dobry film/serial, dezerty nachystane (alebo kupene), pripadne masazny olej/kupel alebo co sa stiha, no vela sa toho nestiha ak clovek vstsava o 5 a pol aby isiel do prace a pride po piatej popoludni (alebo v zime skor vecer).. a tak ked su sviatky, je toho casu zrazu nejak az prilis :D

Prezývka2612

ved toto, ale ono by sa dalo este viac tu domacnost vyluxovat a podobne :D ale.. uz nie je na to cas.. uz som sa nudil a urobil z periny origami, takze vdaka za tie palce :D

majus1463

tak uz nemozes urobit viac,no len ci nerobis toho az privela,aby si to vedela vazit ..vsetkeho s mierou,a rozumom-aj v mene lasky :) drzim palce