Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodina - nervy

Príspevok v téme: Rodina - nervy
nervaciky

Mate niekedy take nervy ze by ste vasim najblizsim od nervov tak strelili spakruky?ja hej mam take nervy na moju matku a cim son starsia tak tym viac nebyvam snou ale ked idem domov tak mam pocit ze ma odvezu.Nemam vobec klud doma pri nej sa stavam neurotik.myslite si ze keby som nabuduce dala nejake ulludnovaky ze to zabere a budem kludna ale zaroven aktivna?alevo co zabere.Viem ze tym ranim mamu ale ja fakt za to nemozem

dixit

a myslíš, že je to objektívne tým, ako sa tvoja matka správa (tj. na každého by pôsobila tak, ako na teba), alebo tvoj subjektívny problém s ňou? mňa totiž tiež nedokáže nikto tak vytočiť ako vlastná mama - hoci ju mám veľmi rada, ale často už i na úplne normálnu poznámku od nej (zvlášť ak je to nejaká kritika) reagujem prehnane, samozrejme potom vybuchne už i ona... a to už nemám 15 rokov, a keby mi rovnakú vec povedal ktokoľvek iný, tak si to ani nevšimnem, ale od nej ma to v momente vytočí. ak to máš aj ty tak, tak si myslím, že je tvoj problém, ktorý by si si mala vyriešiť sama so sebou, možno nejaké nespracované záležitosti z detstva, hmmm... tak ako si myslím, že tie moje reakcie sú zasa môj problém, nie mamin...

Maoam

tvoja matka ti nerobi dobre a tak sa jej vyhybaj, pokial mozes

su ludia, ktori aj sväteho Guru privedu k facke, o tom niet co diskutovat

ak mozes, chod do prirody, sama, pusti si hudbu a bud co najviac sama aspon par dni, kym sa das 'dole' (vnutorne) a hlavne do kludu a dobre sa vyspi

a NEMYSLI NA NU A NEROB SEBE ZIADNE VYCITKY

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodina - nervy - Fórum - ZDRAVIE.sk