Vztah svokry a nevesty

Príspevok v téme: Vztah svokry a nevesty
Stefko12

Zaujimal by ma vas nazor, co by ste si pomysleli, keby svokra neustela spinila na nevestu? Zijem s mamou, ktora stale riesi bratovu zenu. Neustale sa jej nepaci co robi, ako oblieka svoje deti, ze kupuje svojim detom oblecenie, aj ked oblecenie maju. Nazyva ju ku*vou, p*cou, ze ju nenavidi, atd. Nehovori jej to priamo, ale ked som s mamou sam doma, tak si to hovori sama pre seba (rozprava sa sama) a riesi to. Akoze nie sme nikto dokonaly, ani bratova zena, ale takto osocovat bratovu zenu?
Nemaju sa zas nejak v laske, ale ked sa navstivia, tak normalne sa bavia. A potom ked odidu, tak mama si zacne rozpravat, ako bola vymalovana, ako obliekla deti, apod.

5.5 elsa

Maoam presne tak!!!papuľu si vedela na mňa otvárať aj brat aj ich decko a teraz by sa im hodilo darčeky na vianoce nič odo mňa nedostanú,,keby si len videla úsmevy falošné,rečičky ten brat ako, úplne ako keby robil nejakú kampaň do politiky votrieť sa no na smiech,mohol by ísť do politiky :D :D

5.5 elsa

Maoam presne,,inak neurážam nebavím sa s ňou len formálne,vyhýbam sa jej ako môžem a teraz mi tu prišli na vianoce darčeky značkovú kozmetiku čo používam no na smiech čo si myslí že si ma kúpi nejakým darčekom hlúpym priložila som to k ostatným hova.inám čo mi dali dávnejšie,teraz ma určite zavolajú na návštevu :D :D :D minule som odišla do pivnice keď prišli :D už neviem kam odísť no sranda,ale budem musieť si to s nimi vydiskutovať zoči voči príde na to :D

Maoam

5.5 elsa toto vynucovanie umelych harmonickych rodinnych vztahov mi je dako zname :DD

aktualne sa jedna osoba o to snazi, iba ocami prevraciam, lebo roky iba intrigy rozsievala a hecovala ludi proti sebe a zrazu by sa jej hodilo toto, takze ignorujem akekolvek snahy, zasa ma daku motivaciu a ciel (samozrejme iba jej sluziaci) a ked by ho dosiahla, zasa by vsetkych nechala rachnut

na tom ja veru participovat nebudem, nech si to zariadi inak

5.5 elsa

Maoam :D ja mám dve švagriné a je to des ,,,tá jedna jééééééééjda to bol vždy môj sen mať takú švagrinú des, takže nebavím sa s ňou len formálne tak si teraz cez brata začala vynucovať dobré vzťahy už neviem ako sa jej zbaviť vyhýbam sa ako môžem :D :D :D ja ju hrozne nemusím :D

5.5 elsa

Stefko 12 to sa volá "nechcená nevesta" no samozrejme že sa bavia normálne keď príde,jeho žena to určite vidí že ju nemá rada,mama si pre tvojho brata predstavovala inú ženu,s faktom že si vybral inú sa nezmieri :),otvorene by bola najradšej keby sa rozviedli a áno svokry sa radi rýpu do oblečenia,výchovy atď.,,,že ju drzo osočuje s takými nadávkami presahuje všetky medze slušnosti,moja rada pre teba nestaraj sa do toho,neprilievaj do ohňa,už aj tak musí byť dusno, preto prídu len na chvíľu,mama nech sa porozpráva sama zo sebou nevšímaj si ju,alebo odíď do inej izby,zo strany tvojej mamy je veľká nenávisť k neveste čím robí problémy bratovi a jeho žene,ak tebe niečo mama povie max.jej odpovedz nech si to rieši s nimi a sprosté nadávky nech si nechá pre seba,časom sa s tým vyrovná bude musieť aj také sú svokry len sa jej zastaň švagrinej a hádka bude na svete,nič s tým nevyriešiš,jednoducho ju nemá rada tak si to hovorí sama pre seba,mama ju strpí keď príde lebo vie že zasa odíde :)oni to tiež dobre vedia a vidia nevesta ju tiež určite nemusí je to vzájomné,nech si to riešia oni.....

Žužova

stefko nie , nie je to normálne podla mna ,ani trochu. ako ti poradila multilevel..skús si ju nevšímať lebo sa može stať že ak ju budšš moc riešiť tak ten negativizmus prenesie aj na teba alebo ti tým ako upír vycucia všetku energiu ktorú v sebe máš. Už teraz sa trápič a je ti z toho na nič..nechaj ju tak ,nevšimaj si ju nebav sa snou o tom ..ked to už dlho trvá asi to nijak nezmeníš. najlepšie bude ked to proste prestaneš riešiť.

Stefko12

samy negativizmus z nej sala. pridem domov a mama zase tu istu pesnicku - nevesta. Ako ja som ju nevidel normalne naladenu hadam uz aj niekolko rokov. Ona riesi aj 10 rokov staru minulost. Ze jej nevesta este ked boli len frajeri s bratom, tak jej zaklamala, a ze odvtedy sa u mamy odpisala. No povedzte mi, je to normalne?
Aj to s tym obliekanim. Kazda matka si chce obliect svoje dieta tak, ako chce ona. A ked sa to svokre nepaci, tak si poviem nazor, ale nie takto nadavat na cloveka.