Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chorobna urazlivost

Príspevok v téme: Chorobna urazlivost
pinkis

Som uz zufala... moj priatel je chorobne urazlivy a neustale sa ofukuje pre nic. Vo vsetkom co poviem vidi, ze ho komandujem a, ze s nim sutazim aby som bola ja vitaz. A to nie je vobec pravda. Uvediem priklad, boli sme u kamaratky na oslave a ked sme uz chceli ist domov, povedal, ze zavolame taxik. Ale kamaratka nas zacala presviedcat, ze nas zavezie, ze je to len kusok, lebo nic nepila. Ale on zacal uz tam, ze ideme silou mocou taxikom. Ja som bola nestranna, bolo mi uplne fuk ci pojdeme taxikom alebo nas zavezie ona prip.pojdeme peso. Tak som povedala, ze ako chce. Ale nakoniec nas ona zaviezla a uz urazeny. A doma mi vynadal, ze s nim superim a, ze som musela zase vyhrat - zato, ze nas nakoniec zaviezla kamaratka. Ze som sa mala postavit za jeho, ze ideme taxikom. Ale ved na tom ze nas zaviezla predsa nie je nic zle. Aspon sme nemuseli platit taxik. A navyse to je nie je az tak daleko. Ja som uz zufala, riesit taketo ptakoviny doslova. Urazeny na zivot a na smrt, ze co som to ja urobila. Zacinam si mysliet, ze ma nejaku psych. poruchu :-( . Toto sa deje stale na vsetkom. Stale mame doma ofucaneho cloveka. Co si o tom myslite?

Adam1980

Hm a nie je zakomplexovaný? Myslím že je preto sa chce povyšovať nad teba lebo v teba vidí silnú... to je ako moja matka ten tvoj frajerik...

Delete

To nie je o tom, že sa urazil...jednoducho si sa nepriklonila na jeho stranu a vybrala si si alternatívu kamarátky. Aj ja by som bol smutný...

A ak to robíš opakovane tak sa mu ani nedivím...

DontWorry

Ze to budes mat velmi tazke ak s nim ostanes, lebo pochybujem, ze sa zmeni...ibaze by si to uvedomil. Nie je nic horsie ako vecne zduty a urazeny chlap. To nie ty s nim, ale on s tebou ma potrebu vecne superit...
Poviem ti len tolko, ze ja som od jedneho takeho zutekala. Ak raz urazis muzske jesitne ego, tak koniec. Je uplne jedno na com sa pohadate...vzdy si nieco najde.
Bud s nim prehovor co ti vadi alebo zvaz, ci si ochotna to trpiet celozivotne. Neviem ci je zrovna vyhra byt den v pohode a potom tyzden sa mu doprosovat. A vlastne to ani nerob. Ak sa urazi, nechaj ho tak, jeho problem. Ja si len myslim, ze je to isty spôsob manipulacie, taki ludia su velmi komplikovani a maju narocne povahy a tazko sa da s nimi vyjst

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chorobna urazlivost - Fórum - ZDRAVIE.sk