Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex s nepartnerom

Príspevok v téme: Sex s nepartnerom
nerozhodna1

Ahojte. Mozno ze sa vam bude znad smiesne, co napisem. No..pol roka som uz v podstate sama. Ex ma zrejme chce spat, no ja sa na to necitim. Nic sa extra nezmenilo, preco by som to mala zase riesit...nikdy som nebola taky typ zeny, zeby som s niekym spala len tak. Spoznala som jedneho muza a neviem co robit. Nevidim to na nic vazne, len na intimne stretnutia. Stale som mala sex len s partnermi. Mam z toho divny pocit. Bojim sa vycitiek svedomia.ci zo seba, alebo koli mojmu ex. Neviem ci to spravit, ci pockat radsej na normalneho partnera. V hlave to mam ako na kolotoci.

Lyseth

Ty niesi nato stavana. Taka bud zena je alebo nieje. Clovek to ma v povahe. Su take co potrebuju k tomu nejake tie city a potom su take stetky co nemaju problem roztiahnut nohy hockomu.
Tym, ze uz mas pochybnosti z vycitiek svedomia a si na vazkach znamena, ze niesi ten typ co by do toho mala ist. Ak by si to chcela nechodila by si sa pytat po radu na forum. Urobila by si to tak ci tak. Podla textu vidiet, ze mas pochybnosti zo samej seba. Vela zien do intimneho spojenia s inym clovekom zapaja city, lasku.
Zapojis do toho city, lasku, on vsak nie a ty budes ta zranena labut co sa sem pride opat ale tentokrat vyplakat.

skorosenior

Ja by som sa nebál. Nič tak rýchlo z ľudí partnerov neurobí ako pár poriadnych obojstranných orgazmov. A keď neprídu - kto nehľadá nenájde. Riziko je ak sa to zapáči len jednému.

alik3

ten nepartner to berie rovnako ako ty? alebo do toho ides s tym, ze nepartnerovi mozno ublizis? a aj keby ste to obaja brali tak ako ty, nevadilo by ti , ze je to uplne prazdne? a este sa moze stat, ze sa niekto z vas zamiluje a nebude to vzajomne. no skoro same proti.

dixit

pozerám, čo som teraz napísala za hovadinu...

*) stokrát radšej by som bola SAMA, než si takto naprázdno "užívať"

sampon

To je teda tazke, ked sa stretne nepartner a nepartnerka a maju spolu nepartnersky sex. Tazko nieco poradit. Mozno len, ze by ste si pri tom mali dat pozor na nepartnerske dieta. A pytala si sa svojho nepartnera, aky ma na to nazor on?
Ale vazne. Lepsie by bolo poznat vyznam niektorych slov, az potom rozmyslat o sexe, alebo pisani na toto forum.

dixit

môžem ti povedať k tomu len toľko, že ja by som do takého niečoho nikdy nešla... sex s niekým, s kým nemám hlboké puto, vzťah, si neviem ani len predstaviť, stokrát radšej by som bola, než si takto naprázdno "užívať"

pravda, čo sa týka toho ex, ten je ex a riešiť ho nemusíš... rieš len samu seba

Delete

Ak sa bojíš výčitiek tak sa bojíš seba a v tom prípade by si vôbec nemala mať sex...

Sex ako taký je len potreba...veď to nie je milovanie tak čoho sa bojíš? Že budeš mať najskôr skvelý pocit a neskôr sa budeš cítiť prázdna je fakt.

popremýšľaj...a kvôli ex sa určte netráp?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex s nepartnerom - Fórum - ZDRAVIE.sk