Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Naco sa kremovat?

dixit

v 17 ani mne nebolo treba, ani sa mi žiaden krém poriadne nevsakoval... po 20-tke už som občas mala suchšiu pleť, začala som používať malé množstvo krému a je to ok. občas si ho dám aj trošku viac, keď treba ;)
a moja mama začala krémy používať až po 30-ke. je to individuálne, každopádne keď to raz bude tvoja pleť potrebovať, tak zistíš, načo sa krémovať :D

ninjak

Lepsie ako kremy su pletove oleje, hlavne 100% za stuedena lisovane, ktr. maju aj liecive ucinky...jednymi z top, ktr. som vyskusala su kokosovy, mandlovy, arganovy.
Vyberat treba podla typu pleti: -odkaz odstránený-

Lulu2011

v 17 som sa ani ja nekremovala klasickymi kremami, pouzivala som mumio, ktore bolo zazrak na plet, ked nechces nemusis sa kremovat, ak ti to lepi asi mas zly vyber kremu, v takom veku staci nieco light jemne, nepotrebujes plet vyzivovat ani hydratovat, pokial mas spravnu stravu v takom veku to dokaze este telo same

Žužova

a čo potom vlastne riešiť ? myslíš že to je akože nejaká povinnosť sa kremovať ? Ked nemusíš tak to nerob nie ? nechápem zmysel tejto témy

Shayleen

Tak načo sa krèmuješ? Keď nemáš s pokožkou problém tak nemusíš to robiť. Len v lete keď ideš na slnko a keď v zime nemáš problém tak nevidím dôvod načo to vôbec robiť?

Shayleen

Napr. Mne je nutné sa krémovať lebo mám suchú až veľmi suchú pokožku. Už som vyskúšala stovky krémov a žiadna mi tak nepomohla ako telové mlieka od Yves Rocher. Tie krémy sa nelepia a dobre sa vstrebávajú. Možno by si mala vyskúšať iný krém neviem čo máš za typ pokožky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naco sa kremovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk