Je to divne...informativne sa pytam

Príspevok v téme: Je to divne...informativne sa pytam
odisea

Caute...chcem sa len informovat...samozrejme navstivim gynekoloka ale su sviatky a nemam na to teraz cas..tak len chcem vedidet ci niektora z vas nemala podobny problme...Zacnem asi tak ze mala som sex nechraneny s priatelom a asi sa nam trosililinku smiklo...ale kramy mi meskali 5 dni na to som ich dostala...strasne bolestive a silne...mala som ich len 2 dni..a potom nic ako keby sa vyparili a pocas tych meskajucich 5 dnoch som mala taky hnedkasty vytok..uz dlhsie mam problem s tym ze ma boli v podbrusku a mam nafuknute brucho...citala som na nete ze to moze byt aj cista..preto sa pytam ci tam moze byt pripadne tehotenstvo alebo sa mam obavat niecoho horsieho...za odpoved dakujem vsetkym...p.s...traposinky si nechajte pre sebe...pretoze ak by to aj mohlo znacit tehotenstvo bola by som raada lebo mam dost rokov...ale bojim sa ci to nebude nieco horsie...

Sandra54

Ahoj odisea.
Sú rôzne forá a články o tom, že aj žena počas tehotenstva môže špiniť, ale rozhodne nie silno krvácať. Ja by som ti odporúčala si spraviť tehotenský test.A uvidíš... :) predsa lekárne sú otvorené a aj väčšie supermarkety.