Lecitin, horčik...

redka

inac pozeram ze v pg chem maju ten slnecnicovy lecitin za celkom dobru cenu... uz som si objednala aj dve balenia... soja je kadeako modifikovana... aj ked pisu z nie, tazko tomu este verit no... ak nakupis nad 20 eur tak mas postovne zadarmo.. teraz je tam taka akcia... ja som si kupila ten chlorid horecnaty a tiez ten lecitin vsetko 2x nech nemusim objednavat x krat...

knaja

Ja som teraz kupila ako darceky lecitin od GS a co sa tyka horcika, ten je dobry aj v bananoch, ale na tlak je super Cardilan, len neviem, ci uz nie je na predpis. Chvilu som raz v lete mala vysoky tlak, asi mi horcik chybal a z liekov na TK mi bolo zle. Cardilan mi vyborne pomohol, dodal srdcu vyzivu (horcik a draslik) a odvtedy mam pokoj (asi 3 roky) a neberiem nic.

redka

Lecitin mam sojovy zo zdravej vyzivy granulovany, ale ked ho doberiem kupim si slnecnicovy radsej... Firma vemica....

Horcik sa snazim suplementovat cez kožu... Kupele noh v horucej vode s chloridom horecnatym, alebo aj siranom horecnatym, v drogerii predavaju aj magneziovu sol ked nehces kupovat chemikalie.. Ja kupujem kilove balenia od pgchem... Ustne brany horcik ma vraj slabu vstrebatelnost... Tiez si robim horcikovy olej - jeden pohar chloridu horecnateho rozpustim v jednom pohari zohriatej destilovanej vody - dam do rozprasovaca a z casu na cas sa tym natriem - prave teraz mam natrete brucho... Nie kazdy tuto koncentraciu znesie. Ked to zaschne tak to picha ako male ihlicky lebo sol skrystalizuje ked zaschne... Precitaj si nieco na nete o magnesium oil, o magnesium deficiency a pod ... Tiez mozes robit kupele cleho tela s pridanim magneziovych soli ale musis ich dat do vane pomerne vela nechto ma spravnu koncentraciu..