Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mladší partner

Príspevok v téme: Mladší partner
NikaV

Ahojte,
chcela by som spoznať názor ostatných, príp. ľudí, ktorí žijú vo vzťahu kde je mladší partner.
Mám priateľa, ktorý je odo mňa o 6 rokov mladší a všetko začalo nevinným priateľstvom. Chodili sme spolu na jednu VŠ aj keď nie na jeden odbor a nie do jedného ročníka. Pochádzame z jedného mesta a za posledných 7 mesiacov prerástlo priateľstvo do niečoho vážnejšieho. Doteraz to nikomu nevadilo, ale teraz mi väčšina ľudí hovorí, že takýchto vzťah nemá budúcnosť. Je tu niekto taký kto má takýto vzťah za sebou, alebo aký je váš názor.

Zuzka.forum

NikaV, okolie len závidí, nerieš, hlavne aby ste vy dvaja boli spolu šťastní, či vzťah má alebo nemá budúcnosť nezáleží na rodnom čísle ale na celkom iných "parametroch". Držím palce, nedajte sa! :) A tiež poznám kopec párov, dokonca aj z blízkej rodiny, kde ona je o 5rokov staršia a sú už vyše 20rokov manželia, rodičia dvoch krásnych detí. No problem.

zuzi74

Niektori ludia su fakt prihlupli a riesia to, do coho ich je ho...
Mam priateku, ktora je uz dost dlho vydata za muza, ktory je o 5,5 roka mladsi. Rozumeju si skvele.
Mam bratranca, ktory ma o 9 rokov starsiu zenu, ktora je uz takmer pred dochodkom a maju tiez krasny vztah.
Je vela vztahov, manzelstiev, kde muz je ten starsi a je to nanic, kopu rozvodov, takze na ten vek by som sa nedrzala. Medzi vami nie je az tak velky rozdiel.

kikarika1

NIKA

vôbec si nevšímaj ostatných ľudí, oni aj tak od dobroty nemajú čo robiť, tak riešia, čo sa len dá :D :D

buď šťastná s tým, s kým si, bez ohľadu na vek...šancu skutočne žiť, máme len RAZ :)

NikaV

Vďaka za odpovede.
Ja mám 29 a fakt sme sa našli a sme šťastní, len keď do toho okolie vždy hovorí tak je to už trápne.
Ja som sa nad tým nejak nezamýšľala, až len teraz.

trubela

budem trápna, ale riaď sa svojím srdcom. nepočúvaj rozum ani názory okolia. poznám zopár takýchto párov a fungujú normálne, rozumejú si, majú spolu deti... čo som si všimla, že tie ženy pri mladších akoby omladli, proste keby si nevedela a videla ten pár na ulici, v živote by si nepovedala, že tam je taký vekový rozdiel. ale neviem, časom sa to možno. kamoška má otca o 10 rokov staršieho od mamy, a teraz (otec ma 60) si všimla, že ten vekový rozdiel je viditeľný, že on je stále unavený, najradšej sedí doma, zatiaľ čo mama by sa aj šla niekde prejsť, zabaviť... ale toto sa ti môže stať aj s rovnako starým partnerom. jasné, ak máš okolo 30, telo už nebude lepšie pripravené na deti, ale tvoj partner asi má dôvod, prečo je s tebou a neobháňa mladé cicky niekde na diske, proste ste sa našli a hotovo. užívaj si to!

miki24

Tak mi tohto chlapca nepoznáme a nikto ti nepovie, či ma to budúcnosť. To musíš si zvážiť v prvom rade ty sama, či bude ti takýto vzťah vyhovovať. Nepochybujem, že existujú aj ľudia, ktorí sú šťastní aj v podobných vzťahoch. Musí ísť však o vyrovnaných ľudí, ktorí nechcú ešte založiť rodinu. Pokiaľ ty by si ako trebárs 26 ročná chcela už detí a 20 ročný partner veľmi dlho na to nepomyslí ešte tak asi nemá to budúcnosť. Hlavne problém je v tom, že on nejaký ten čas ešte má. Ty však musíš zvážiť, či svoje "posledné" krásne roky využiješ naplno, alebo budeš experimentovať so zajačikom, ktorý môže niečo priniesť, ale ani nemusí. Nech je to tak či tak rozhodnutie je len na tebe.

Delete

Prečo by nemal budúcnosť??? To myslíš vážne, že dáš na ostatných??? A 6 rokov zase nie je až taký veľký rozdiel, aby sa časom dostavila disharmónia v určitých špecifických oblastiach...hlavne intimita, záujmy.

Podľa mňa choď do toho :) veľa šťastia ti želám

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mladší partner - Fórum - ZDRAVIE.sk