Nevnimavost , pocit opilosti

Príspevok v téme: Nevnimavost , pocit opilosti
SamuelUnava

dobrý deň , som chalan , mám 17 r.

pred 4 mesiacmi som začal byť pomerne dosť často unavený , a začal som mať stály pocit opilosti. Mám pocit akoby som bol opitý a dosť často mávam pocit akoby som vôbec nevnímal .. bol som na očnom a tam mi zistili že mám zvýšený tlak v očiach , 30.januára idem na perimeter , pretože mám pravdepodobne glaukóm (heredita po otcovi) , ale nemyslím si že glaukóm má niečo spoločné s únavou a pocitom opilosti. Bolesť hlavy nemávam , ani nebývam nijak fyzicky vyčerpaný ... bojím sa že to môže byť nádor

jeanValjean

To je fajn.Ak máme zlú náladu, starosti a ku tomu aj zlé postavenie hviezd(celkovo ktoré vplýva či už na nás alebo okolie)ľahko sklzneme do depresie,nemoci.Keď je niekto pri nás určite sa takéto situácie minimalizujú(no nesmie to byť len z tohto dôvodu).

SamuelUnava

Zdravim , pisem sem po 5 rokoch a poviem vam ako som to vyriesil :-), zalubil som sa a problemy boli prec :-D , takze psychika 50% zdravia :-)

celebrita facebooková

Dosť stará téma, zakladateľ už asi nenapíše. Podľa mňa si hlavne teraz v týchto horúčavách treba dať pozor na pitný režim a piť čo najviac vody, lebo tie pocity únavy a opilosti môžu byť aj z dehydratácie. Na to by som asi myslela ako na prvé.

Zemjak

Je to niečo ako placebo efekt. Mne sa to raz stalo tiež :D bolel ma z toho trochu bolel prst takže to fungovalo :-). Avšak nefunguje to tak, že ak budeš stále myslieť že máš rakovinu tak ju naozaj dostaneš. Mozog riadi celé telo čiže ak sa zamerias napr na prst a budeš si predstavovať bolesť, možno ta tam naozaj zaboli :D

SamuelUnava

Dakujem moc krat, urcite navstivim doktora. Dodatok: vcera vecer som si cital o tych nadoroch a odvtedy mam pocit akoby ma doslova steklilo vnutro hlavy, je mozne ze som si to privolal tym citanim? Lebo dost krat som pocul, ze ak clovek na to mysli, dokaze si to privodit sam