Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mokré sny?

Príspevok v téme: Mokré sny?
Anetka5556

Priateľ začal v noci vzdychať. Myslela som si že je to len dočastné ale budí ma to každú noc. Najskôr som si myslela že je to tým že priateľ prudko pribral a ma ťažkosti s dýchaním. Zvykla som si na to že ma takmer celú noc erekciu ale už neviem či to je normalne. Netuším ako to mavaju muži v strednom veku bola by som rada keby mi to niekto objasnil dosť ma to trapi keď ležím vedľa neho a neviem o čo ide. V poslednej dobe som si všimla že ma na pyžame biele fľaky z vnútornej strany, nie ako keď sa muž spraví ale skôr ako male kvapky.Priateľ má od kedy sa poznáme predčasnú ejakuláciu ide naozaj o sekundy môže to byť s tým spojené? On mi tvrdí že nevie čo sa mu sníva nechcem ho obviňovať nemam začo ale ničí ma to. Snažim sa s nim milovať najčastejšie ako sa dá ale skoro vždy ma odmietne. podarí sa to tak raz občas dva krat do týždňa. Myslím že je nešťastný že nedokáže vydržať a nepomáha nič čím ho chválim. Neverí mi že je to pre mňa aj tak nádherne. S tým že by som ho nevzrušovala nemáme problém som od neho výrazne mladšia sme spolu 5 rokov a naozaj ma ľúbi ... čo sa to deje?

behind

Tak v prvom rade: ako vieš , že má celú noc erekciu? To mu celú noc pozeráš na penis?
Ak su to len male kvapky, bude to asi predejakulacna tekutina, ktorá vyteká z penisu pri nočnej erekcii.A mať v strednom veku predcasnu ejakulaciu je fakt zriedkave, da sa to riesiť masturbáciou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mokré sny? - Fórum - ZDRAVIE.sk