Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bola som jeden večer vonku a otec ma chce vyhodiť z domu

Príspevok v téme: Bola som jeden večer vonku a otec ma chce vyhodiť z domu
Elena224

prosím vás ja som zúfalá, neviem čo mám robiť.
mám dvadsať rokov a študujem na VŠ. žijem so svojou mamou, nevlastným otcom a bratom.
a čo sa stalo, skončil nám semester, ja som prišla domov, a zamilovala som sa. toho chalana poznám už dlhšiu dobu, ale teraz som to začala takto cítiť. keďže sme dlhú dobu boli len známi, tak sme teraz začali chodiť von. nechodíme spolu, len sa schádzame, a on asi proste čaká, ako sa to vyvinie, a ja čakám na jeho kroky. to je ale nepodstatné, no včera sa niečo stalo. zavolal ma von okolo 10 večer, keď mama už spala, tak som len otčímovi oznámila, že idem von, a šla som. čo sme robili? sedeli sme v jeho aute a pozerali film. nič viac. o chvíľu som našla zmeškaný hovor od mamy, tak som jej napísala sms, že som v poriadku, nech sa nebojí. dve hodiny sme pozerali film, porozprávali sme sa a šla som domov, prišla som asi o 1. po ceste domov som si našla kopu zmeškaných hovorov a správ od mamy. ked som prišla domov, mama mi riadne vynadala a taaak, on už ležal. dnes sa so mnou otčím nebavil, tak som šla za mamou do práce a uzmierila som sa s ňou. domov sme už šli spolu a ako zvyčajne. ked sme ale prišli domov, on ma ďalej ignoroval. za chvilku prišiel za mamou a povedal, že nechce, aby som tu bývala, a použil pri tom jeden velmi škaredý vulgarizmus. na čo sa ma mama zastala a povedala že ak mam ja odísť tak odíde aj ona. Prosím vás, ja neviem čo mám robiť. čo mám robiť? mohla by som ísť ku babke, ale mama to nechce dovoliť, ale zároveň nechcem, aby kvoli mne mala aj ona problémy, alebo aby sa rozviedla. čo mám robiť?

paralela

tvoja mama by sa ta mala zastat a v ziadnom pripade by nemala suhlasit s tvojim otcimom aby si vypadla z bytu. Si jej dcera. On to len vyuziva vo svoj prospecha ako tu spominali ostatni. Chce usetrit a hlada si dovod aby sa ta zbavil. Svina je to. Nedaj sa! Ak ma tvoja mamka rozum a miluje ta urcite sa ta zastane. Drzim palce!

MultiLevel

Si uz dospela, ak chces nadalej byvat v jeho byte, musis sa s nim porozpravat a ospravedlnit sa. Ked nechces, odstahuj sa.
A mame vzdy zdvihni telefon. Tych par minut hovoru nezabije teba, ani toho chlapa, ani film vam neutecie....

Elena224

vedel. ja neviem ale proste, už ma potrestala mama za to, ja si nemyslim že si zaslužim vyhodiť z domu len preto, že som bola vonku a neozyvala sa.
a neviem, tak nevychadzali sme spolu dokonale, ale to ani s mamou. posledné týždne sme žiaden problém nemali.

MultiLevel

Vela veci mi v tomto pripade nehra....otcim vedel, ze ides von a v pohode ta pustil, aby ta o oar hodin neskor kvoli tomu vyjodil z domu?
Dalej, si dospela, to chapem, ale ak ste len nevinne pozerali film v aute, nemohla si mame normalne zdvihnut? Pises, ze si si nasla kopu zmeskanych hovorov, preco? Vypla si si zvuk, ci cely telefon? Vies, nebyvas vo svojom, preto musis dodrziavat pravidla toho, komu byt patri. Nehovor mi, ze keby si RAZ mame zdvihla, ze by ti dalsich tisic raz volala a vas by to tak strasne vyrusovalo.
A posledna vec, spravanie tvojho otcima moc nechapem, ale zas neverim, ze toto bol prvy a jediny problem medzi vami......
Ospravedln sa obom este raz, mame aj otcimovi. A ries skutocny problem, nie kadejake veci okolo toho

Elena224

bývame uňho. to nie je také ľahké, on sa o mňa stará od 5 rokov, takže ma všetko pravo sa do mňa starať. a živí ma, žijeme hlavne z jeho peňazí. má právo ma vyhodiť. ale proste za čo?

Lyseth

U koho byvate? Ak je to byt/dom tvojej mamy, otcim ti nema co pindat do zivota. A vobec ak je otcim nemal by ci pindat, nieje tvoj biologicky otec.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bola som jeden večer vonku a otec ma chce vyhodiť z domu - Fórum - ZDRAVIE.sk