Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partnerovo potesenie

Slobodna

Myslela som samozrejme, ze ti ich pred vratenim vyperiem :) inak by som chapala, ze ich nechces naspat :) noc v tvojich ponozkach sa mi tak zapacila, ze ich nosim uz aj cez den ;) cize su dost opotrebovane a neviem ci take skvele ponozky este dostanem... obaval? Ja neobavam, lebo kto chce si ma najde...napr. podla vone ponoziek :)

embryo

nechcem, su len a len tvoje, pre teba, odo mna, exkluzivne...

ked sa jamka bruskom prsta upcha, nie je vidiet ziadna dalsia :-)

embryo

Slobodna, uz som sa obaval, ze sa tu viac neukazes... v ponozkach, este hreju? :-)

zatial som to neskusal s jednou jamkou, takze vsetko co ti teraz napisem bude len moja cira teoreticka spekulacia... aj jednostranne licne jamkovanie je dostacujuce na dole spomenuty trik, avsak ma to uz svoje uskalia ;-)

radimti: oral az do konca je nieco taketo? (obrazok)

Slobodna

embryo stačila by aj jedna jamka? :)
A svoje osobné triky na partnera nemienim prezrádzať, sú to predsa každého tromfy a nebude ich vkladať do rúk iných ;)

embryo

mna napriklad dokaze potesit usmev, taky ten jamkaty :-)

trik, ktory nepochybne funguje: polozit brusko ukazovaku do jamky a mierne nim zatocit, kym sa ich majitelka znova neusmeje :-)

gamm

inspiracii najdes na nete dost ani nemusis zakladat o tom temu ale uplne najlepsie by bolo keby si bola kreativna a zaroven keby ste spolu na jeho tele objavovali co sa jemu paci. a samozrejme aj opacne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partnerovo potesenie - Fórum - ZDRAVIE.sk