Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je rozhodnuté?

Príspevok v téme: Je rozhodnuté?
Daaayn

Dobrý večer prajem... Rád by som sa vám zdôveril a bol by som rád, keby ste mi nato povedali svoj subjektívny názor. Jedná sa proste o ženu... Je dosť zvláštna situácia, sám ju úplne neviem pochopiť, preto vás chcem požiadať, neviem či to môžem nazvať radou. Ľúbim jednu ženu, snažím sa jej to stále dávať najavo, no keď prišlo na lámanie chleba, tak jej odpoveď bola, že ma berie niečo ako blížneho môžem to nazvať ako nejakým súrodencom... Snažil som sa to akceptovať, po nejakom čase som chodil aj na schôdzky s inými ženami, a to jej dosť prekážalo ak som jej to povedal, začala nesmierne žiarliť, povolili jej nervy. Potom sme sa na pár dní odlúčili, čo ma veľmi mrzelo... Potom sme sa znova stretli a snažili sme sa si to vyrozprávať, že prečo to tak je, že prečo v tej danej chvíli žiarlila, jej odpoveď nato bola, že si myslí, že tu budem pre ňu vždy, že sa toho bojí... Čo mi príde dosť zvláštne nato, keď mi prvý krát oponovala tým, že ma berie dajme tomu ako súrodenca. Do teraz sme si to stále nevyjasnili úplne, a mňa to neskutočne zožiera tým, že stále nato myslím, ako by to mohlo byť inač. Možno je to tak, že bojí, že ma stratí, už dlhší čas sme veľmi dobrý priatelia, možno sa bojí, že po rozchode čo nechcem, sa odlúčime, ale ja som zásadový človek, jednoducho, keď mi človek nedá pádny dôvod nato napríklad nemať ho rád, tak taký nebudem. Každý dostane takú lásku, akú si zaslúži, a podľa toho sa aj riadim. Veľmi ma to mrzí ako to je, možno to znie infantilne, ale proste ja cítim stále to čo pred tým, a nemienim to zatiaľ zmeniť. A jednoducho v tom pár vecí neviem pochopiť, za všetky názory budem vďačný. Ďakujem pekný zbytok večera.

Nina.

Tak sa s ňou skús na rovinu a otvorene porozprávať - o jej bývalých vzťahoch, o tom či nemá alebo nemala nejaké problémy, o jej emóciách. Nech sa ti otvorí. Pretože možno má naozaj nejaký problém s emóciami, alebo nejaké negatívne skúsenosti z minulosti. V dnešnej dobe si každá druhá žena prežila mnohé nepríjemné veci s chlapmi a nie všetky to vedia spracovať. Proste si dajte posledný rozhovor- buď sa ti otvorí a na rovinu úprimne ti povie čo a ako a ak nie, alebo ak zistíš, že sa s tebou len hrá tak choď od toho a hľadaj inde. Ak sa dozvieš, že naozaj je to komplikovanejšie, ale má ťa skutočne rada tak bojuj, ak ti to za to stojí. Ale musíte sa porozprávať - úplne otvorene, bez nejakých náznakov a omáčiek, jasne a nie v hádankách, inak to nemá cenu.

ldskfjsl

Daaayn, ja tu pisem zhrnutie mojich pocitov z toho co si napisal a ako si to napisal a ako to vyznieva a na zaklade toho co som videl a zazil.. je to len moj pohlad na tu situaciu, alebo teda jedna z alternativ vysvetlenia tej situacie alebo ako to napisat aby si sa neurazil..:)

Daaayn

Áno to veľmi dobre viem, síce už za ten čas nejaké to puto vzniklo či už z mojej, ale aj z jej strany, to v texte nebolo spomenuté, ale až tu. :) Ďakujem veľmi pekne, dobrú noc a pekný nový deň.

MultiLevel

Daaayn, to uz si ty rozhodni, ci sa ti oplati cakat, ci ti za to stoji a podobne. Tu tvoju huzevnatost a tvrdohlavost skus dovtedy zamerat na nieco ine, praca, skola, cokolvek...
Ale priprav sa na to, ze tak ako po case moze po tebe zatuzit nielen ako po kamaratovi, tak aj po partnerovi, alebo naopak nebude chciet ani len to kamaratstvo. Prilis sa na nu neviaz, lebo si narobis este vacsich starosti....

Daaayn

Nebolo to smerované takýmto smerom, len som chcel dať to moralizovanie inde, chcel som len subjektívny názor na tú situáciu, a nie na daného človeka alebo na mňa.

Daaayn

Multi- Áno ja už začiatku viem, že nevedela úplne isto čo chce, to je dosť veľká chyba, áno ja viem..., lenže proste mne tvrdohlavému človeku to málo kto vybije z hlavy... Moja chyba... Ale jednoducho, ešte potrebuje asi ešte nejaký čas... Či už to bude kratší, čo aj predpokladám. Ja tomu zatiaľ nechám taký voľnejší priebeh, a potom sa uvidí ako sa situácia vyvinie celkovo... Pre niekoho premárnený čas, pre niekoho zas nie. :) Za definitívny pokus nič nedám. Ďakujem za nejaký kompletný pohľad, a nie moralizujúci...

MultiLevel

Teraz som si precitala aj tvoj posledny prispevok...co teda od ludi na tomto fore ziadas? Ak chces nejaku radu, normalny clovek sa zamysli nad pricinami, preco k danej situacii doslo....preto sa tu rozoberaju vase osobnosti, mozne pohnutky, skrz to, co si napisal. Kazdy jeden z nas len usudzuje a ty si vyber z toho co chces....pokial chces ale odborny nazor, chod za psychologom.
Kebyze mam napisat cosi bez toho, aby som sa zamyslalanad tym, preco sa k tebe sprava tak ako sa sprava, napisem, ze ju mas nechat na pokoji, nech si ona najprv vyriesi svoje pocity...

MultiLevel

Daaayn, ja som ziadne psychologicke zavery na teba nerobila, takze pokracujem v tom co som pisala :) Ako zena riesim ju, taktiez zenu. To ako sa k tebe ona sprava z niecoho je, moze to byt problem v nej samotnej. Vies, vyrovnana, spokojna zena, ktora nechce s niekym chodit a oznaci vztah za bratsky/kamaratsky, to je jedno, sa takto nesprava. Ta ziarlivost bola u nej vyvolana preto, lebo nevie co chce. Robi jej zjavne velmi dobre, ako sa o nu snazis, aky k nej si. Zrazu si isiel s niekym inym von, uz nebola stredobodom tvojho zaujmu, tak zacala ziarlit....Aj by ta chcela, respektive ten tvoj zaujem, ale nie je si tebou ista, preto nejde do normalneho vztahu. Podla mna, ked sa v jej okoli objavi niekto, kto jej bude viac imponovat, ani si na teba nespomenie. Ale mozem sa mylit. Neviem preco si si vybral prave tuto zenu, to vies najlepsie ty. Avsak ak ma niekto taketo znamky spravania este v priatelskom vztahu, ako sa asi bude spravat v partnerskom vztahu? Odpovedz si sam :) Moja rada, nechaj ju, nech si ujasni co chce a co nie. Pokial ta nechce, nech ti to jasne povie. Lebo najhorsie je toto natahovanie...

Daaayn

Možno som teraz podcenil aj vlastne emócie, ale proste niečo čo ste tu napísali ma priviedlo až do pomykova... Proste nesúďte nikoho, koho nepoznáte, ja som tu tiež nenapísal všetko o sebe a detto ani o nej, len som napísal aká bola situácia v danej chvíli... Takže slangy na jej či už moju osobu si prosím odpusťte.

Daaayn

Ale proste to stretnutie bolo vnímané tak, že ja som išiel sadnúť s nejakou ženou napríklad na kávu dajme tomu... A z toho sa odvodila tá žiarlivosť... Nie, že by mi to zakazovala, to som nikde neuviedol, len proste začala žiarliť aj keď nevedno úplne prečo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je rozhodnuté? - Fórum - ZDRAVIE.sk