Je rozhodnuté?

Príspevok v téme: Je rozhodnuté?
Daaayn

Dobrý večer prajem... Rád by som sa vám zdôveril a bol by som rád, keby ste mi nato povedali svoj subjektívny názor. Jedná sa proste o ženu... Je dosť zvláštna situácia, sám ju úplne neviem pochopiť, preto vás chcem požiadať, neviem či to môžem nazvať radou. Ľúbim jednu ženu, snažím sa jej to stále dávať najavo, no keď prišlo na lámanie chleba, tak jej odpoveď bola, že ma berie niečo ako blížneho môžem to nazvať ako nejakým súrodencom... Snažil som sa to akceptovať, po nejakom čase som chodil aj na schôdzky s inými ženami, a to jej dosť prekážalo ak som jej to povedal, začala nesmierne žiarliť, povolili jej nervy. Potom sme sa na pár dní odlúčili, čo ma veľmi mrzelo... Potom sme sa znova stretli a snažili sme sa si to vyrozprávať, že prečo to tak je, že prečo v tej danej chvíli žiarlila, jej odpoveď nato bola, že si myslí, že tu budem pre ňu vždy, že sa toho bojí... Čo mi príde dosť zvláštne nato, keď mi prvý krát oponovala tým, že ma berie dajme tomu ako súrodenca. Do teraz sme si to stále nevyjasnili úplne, a mňa to neskutočne zožiera tým, že stále nato myslím, ako by to mohlo byť inač. Možno je to tak, že bojí, že ma stratí, už dlhší čas sme veľmi dobrý priatelia, možno sa bojí, že po rozchode čo nechcem, sa odlúčime, ale ja som zásadový človek, jednoducho, keď mi človek nedá pádny dôvod nato napríklad nemať ho rád, tak taký nebudem. Každý dostane takú lásku, akú si zaslúži, a podľa toho sa aj riadim. Veľmi ma to mrzí ako to je, možno to znie infantilne, ale proste ja cítim stále to čo pred tým, a nemienim to zatiaľ zmeniť. A jednoducho v tom pár vecí neviem pochopiť, za všetky názory budem vďačný. Ďakujem pekný zbytok večera.

ldskfjsl

ak ti zena co len raz da najavo ze si pre nu kamarat tak je to nezvratne a definitivne. nie si pre nu pritazlivy ako muz, nevzrusujes ju. to najlepsie co mozes spravit je vykaslat sa na nu, zacat sa spravat ako chlap a nie ako uboziak a najst si inu