Opitost?

Príspevok v téme: Opitost?
Pinkus

Ahojte len sa chcem spýtať či je to normalne.boli sme teraz cez Vianoce sa zabaviť s partiou plus s priateľom s ktorým som 2 roky.bol opitý.sedeli sme v salóniku a on dosť značne opity mi povedal ze ide púšťať pesničky,prešlo asi 30 minút a jeho nikde.vrajze stretol kamaráta co som aj videla ze sedel s ním pri bare .ja som potom odišla si naspäť sadnúť proste som ho bola len tak skontrolovať z diaľky .zasa prešlo asi 10 minút zasa som sa postavila tak aby má nevidel a on sa v pohode v boxoch zoznamoval s dievčatami co tam sedeli vrajze pri jeho kolegovi .taksom šla za ním a som mu povedala ze odchádzam ,tak vybehol za mnou vonku a začal sa obhajovat ze nič zle nerobí a bla bla,,,,proste má za svoj minulosť na ktorú je ťažko zabudnúť aspoň mne .a bola to nevera.asi aj koli tomu som vybuchla ze ja na jeho mieste by som sekáča dobrotu a sedela mu pri zadku a nie on sa zoznamuje kade tade ...vrajze si nič nepamätá ale ze nechcel mi ublížiť a vôbec si neuvedomoval aký dlh čas bol odomna a o našej partie preč .vonku sa udiali veci tipu chytil má pod krk tak som mu strelili co som meškala ja strelil mi aj on ,,,,vraj to veľmi ľutuje a nepamätá si na nič ,jemu tiekla krv a mna boli sánka :) neviem či má v tomto ďalej pokračovať myslím vo vzťahu ...co vy na to?

Nina.

Ja neviem čo je zlé na tom, že si niekto nenechá skákať po hlave. A už len z toho príspevku, čo je tam popísané je evidentné, že ten vzťah nie je v poriadku, on ju podvádza a potom sa mlátia tak že jemu tečie krv a on ju chytá pod krkom a fackuje - celé choré. Jedine teda, že by im takýto taliansky vzťah vyhovoval a mali z toho potešenie, ale potom by sem asi zakladateľka témy nepísala.

salalalalala

iva_iva, resp. zivel, vidno tu IP adresy, takze netrapos. Suhlasim s ninou a nechapem nad cim rozmyslas. to ze si sa rozhodla odpustit mu neveru je jedna vec, ale to ze je voci tebe agresivny je vec druha a mala by si to hned ukoncit.

akinom007

Bez akéhokolvek rozmýšľania a zvažovania toto význam nema! Ked uz si mu chcela odpustiť neveru ok ale aby ti este vonku vypálil ...to uz je fakt moc ci bol opitý alebo nie

Nina.

Pre krista ženské! Toto už nie je normálne! To je nejaká nová móda sa nechať podvádzať, mlátiť a ešte uvažovať nad tým či je to normálne?! To vy, ktoré takto uvažujete ste choré ešte asi viac ako tí vaši chlapi, lebo chlap ktorý podvedie a ešte aj udrie ženu nestojí ani za to aby si ho oplula a nie ešte aby si uvažovala či s ním zostať! Podviedol ťa, dal ti facku - na čo čakáš? Kým ťa prizabije, alebo kým ťa podvedie zasa? To si fakt myslíš, že toto je to najlepšie čo si zaslúžiš? To si fakt myslíš, že lepší chlap ako je tento neexistuje? S týmto človekom si predstavuješ svoju budúcnosť? Kde máš hrdosť? Kde máš sebavedomie? A hlavne kde máš preboha rozum?! To už fakt ste väčšina žien úplne uderené? Ja niekedy fakt žasnem nad tým čo tu niektoré píšete! To ste fakt tak neschopné, zakomplexované a nesamostatné chudery, že sa upínate na úplných idiotov, ktorý vás majú len za handry a nafukovacie anče, že nejste schopné tomu urobiť rázny koniec!? Ty už radšej nepremýšlaj, neanalyzuj, lebo to máš úplne pomýlené - proste ho kopni do riti a najprv pracuj na vlastnom sebavedomí a až potom si začni nejaký vzťah, lebo skončíš ako úplná troska!

Pinkus

Oklamal má a je tam uz nedovera a asi aj koli tomu mne teraz všetko vadí .nieje ku mne zlý oľutoval aj tu neveru aj to ze mi vylepil ...neviem či to má zmysel pokračovať v tomto ďalej .bojim sa ze sa to zopakuje

Živel

OMG... Kvôli jednej hádke chces zahodiť cely vzťah? Mas to v hlave v poriadku? Musíš sa na to pozrieť komplexnejšie co ti ten vzťah dáva co zase berie.. Nechápem ako chces radu od ľudí co ta nepoznajú a opísala si im jednu zlu situáciu možno je ten tvoj chlap neskutočný romantik a inokedy ta nosí na rukách ale vtedy sa proste len ozral... Viem ze nevera je zlá ale je na tebe ci sa cez to prenesie sa nakoľko to ovplyvní vás vzťah...