On sa uspokojí, na mňa kašle

Príspevok v téme: On sa uspokojí, na mňa kašle
zufalkazufal

Mám veľký problém v milovaní sa s partnerom. Spolu chodíme už dva roky. Ja mám 21 on má 23 rokov. Som jeho prvá partnerka. Milujem ho no sex s ním je nie že utrpenie ale je to strašné. Vždy keď sa začneme milovať, bozkávame sa ja som riadne nažhavená potom zrazu hneď do mňa vnikne potrvá to ani nie minútu a už je. Kebyže ma potom nejako dokončí ale on ma proste nechá tak.. ide sa umyť a začneme čo ja viem pozerať film. A teraz prichádzajú rady nech sa s ním porozprávam.. nejeden raz som to skúsila.. Normálne som mu už povedala, že sa s ním nebudem milovať ak takýto bude.. len poznáte to.. bozkávate sa,... a ste v tom nedá sa povedať nie...už som skúšala mu aj tesne potom čo sa spravil povedať mu .. "Zlatko a ja?" nechceš ešte niečo... tak sa vždy začne vyhovárať.. som unavený a neviem čo.. lebo z neho to sexuálne vzrušenie opadlo (viete ktorý zažívate orgasmus) Ja sním som mala orgasmus dva krát aj to vždy som sa doma predpripravila sama a kebyže občas vo vaní nevistrájam sama :D Tak ani neviem čo to orgasmus je

dixit

však keď bude najbližšie chcieť sex, povedz, že si unavená... a tak pokračuj, kým mu to nedocvakne. ak je inteligentný, nemalo by to trvať príliš dlho

5.5 elsa

moment,tu sa jedná aj o normálnu potrebu, ktorá nemá čo robiť z príťažlivosťou, to ťa teraz nechcem uraziť,to už je potom vyložene spraviť si dobre a to je všetko ide ďalej ..... , možno to tak nie je ale vyzerá to tak,keďže nemá žiadny záujem o tvoje pocity ani o to čo mu hovoríš ....

zufalkazufal

Myslím si, že kebyže ho pritahuje iná tak sa hned nespraví,, ja neviem som z toho zúfala ..sex nie je podstatný až tak ale je...

5.5 elsa

ak nie je vo vzťahu dôvera,alebo o čo mu ide?kto z koho? ak má problém tak nech hovorí,len že by tam bol iný problém priťahuje ho nejaká iná žena?lebo normálne to nie je.....

zufalkazufal

Mne je to strašne luto.. aj ked si čítam čo tu píšete.. je to naozaj pravda.. a vždy sa nejaké vyhovorí.. nemôžem mu to dať prečítať lebo by sa nahneval že to takto riešim .... ale samozrejme vam dakujem všetkým.. Skusim to urobiť tak, že s ním proste nebudem nič mať.. bud sa uvedomí alebo má smolu... mna to ponizuje totiž...

MultiLevel

Je smutne ak mlady chalan nechce zazit viac ako parminutovy sex....vies, v prvom rade by mala ist iniciativa od neho. Nejak mu nedochadza, ze sex ma byt potesenim pre oboch partnerov a ze ak ma nejaky problem (kratka vydrz), tak s tym nieco musi urobit! Ved existuje tolko sposobov ako si pomoct, len musi chciet. Takto mi pride ako totalny sebec. Aspon rukou by ta mohol dokoncit, ale ak tvrdi, ze je unaveny...och....daj mu precitat tuto diskusiu a odkaz, ze na kazdy problem existuje riesenie...

skorosenior

No ak potrebuješ aby dlhšie vydržal u väčšiny mužov funguje ak sa hýbu pomalšie ale u časti pomôže len medikamentózna liečba.
Pokiaľ ti stačí aby ťa uspokojil manuálne alebo orálne normálne mu povedz a ukáž čo má robiť a pokiaľ by nechcel, okamžite sa s ním rozíď. Je ale možné ak je neskúsený že nevie čo má robiť alebo si nedóveruje.

5.5 elsa

zufalkazufal "zlatko a ja" ? to je ako vtip :D nie ste na rovnakej vlne,dobehol do cieľa skôr :D :D ešte aj predpripraviť :D,no možno by si mala byť viac akčná ako hovoriť :),alebo každý nech sa stará sám o seba?možno budeš potom prvá a on nie o to mu ide? tak to urob na oplátku aby vedel,možno to má načasované,lebo potom už ide seriál a iné veci :D :D :D