Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klamem priateľa ohľadne veku, čo s tým?

Príspevok v téme: Klamem priateľa ohľadne veku, čo s tým?
Kikušiqa

Ahojte, mam problem asi pol roka randim s jednym chalanom. Zoznamili sme sa cez internet cez zoznamku, a len tak zo srandy som si tam dala iny vek o 5rokov menej ale fotku aktualnu, bola som po rozchode tak som sa nudila a pisala si s chlapmi roznych vekovych kategorii. On ma 23r. ja som tam dala ze 25r. ale v stkutocnosti mam za par dni 30r. Zacali sme sa stretavat, a ja netusila ze sa do mna zalubi a dame sa dokopy. A teraz neviem ako mu povedat pravdu o mojom veku. Prosim poradte mi, co mam robit!

Marsmeloun

ale povedz mu to do 30 :D :D lebo možno budes sfukavať 25 sviečok na torte znova :D :D raz sa to dozvie aj tak ... a jeho reakcia no .. možno mu to bude vadiť a rozídete sa alebo to rozdýchA a budete mať peknu historku , ktorú budete vnucatam rozpravat ako ste sa dali dokopy :D :D

hhhh

Toto podobné som zažila aj ja. Čím dlhsie som bola s nim, tým som mala vacsi pocit viny, že ho klamem s vekom. Strasne som si to vycitala, ale nakoniec som mu to povedala a zobral to v pohode :) akurat ja som mu povedala že som starsia, ale v skutocnosti som mladsia :)

dixit

normálne mu to povedz a hotovo. ak mu to bude vadiť, tak sa rozídete, ak ťa má rád, tak to prekusne a zostanete spolu, ale nemá vôbec zmysel to odkladať. aj tak mu to raz budeš musieť povedať, alebo sa to dozvie náhodou nejako inak a akurát bude k tomu všetkému naštvaný, že si mu to nepovedala skôr...

Kikusiqa

Don Bosco
A mimochodom kto si, ze sudis ci posudzujes? Kto ti dal to pravo? Mna moze sudit len Boh nik iny na to pravo nema! Poznas mna? Poznas toho 23 rocneh? Poznas nas vztah, poznas nase zivoty? Ako si vobec dovolujes nieco takto posudzovat? Ci len vychadzas z bohapustych faktov? (velmi lacne zmyslanie mas potom) To mam byt ako podla teba z nejakym 30r. aby tam bola nejaka perspektiva zakladania si rodiny a rodenia deti? Lebo uz mi ostava len malo casu na pekny zivot, lebo uz budem stara a ani pes po mne nestekne? Cize sa rychlo nalepim na nejakeho kto ma oplodni aby boli vsetci spojokni? NIE pretoze ja mam odvahu byt stastnejsia a nezit len podla toho ako to niekto nalinajkoval a nebrat chlapa len ako nejakeho truda ktory ma oplodni a potom doma sediet a rozmyslat ako som este mohla toto hento a tamto.... ako mnohe zeny ktore poznam. Ja viem ze vek nieje len cislom a nesnazim sa prirodu ani obje*at (preto aj riesim to ako by zareagoval ked mu poviem pravdu) Netvrdim ze s tymto si ualozim rodinu ale ani to nevyvraciam, nepozname sa natolko (ale vieme preco spolu sme momentalne, lebo nas nasa pritomnost navzaj tesi a robi stastnymi) co bude o rok nikto nevie, a ja sa nebudem hrnut do niecoho nezmyselneho co ani nieje ako muz s ktorym by som mala zostarnut. Takeho cloveka ked niekto stretne tak blahozelam (je to dar) a ked som niekoho takeho nestretla vlastne by som si to podla teba mala zariadit tak aby som ho stretla. (Nemalo by to prist prirodzene?) ja nebudem nic robit na silu, a vsetko je tak ako ma byt. Nie kazdy si moze zalozit rodinu su aj zeny ktore nemozu mat deti a pod. Cize este raz ta prosim, nesud lebo budes sudeny!

5.5 elsa

mám takú sesternicu ich vzťah je založený na sexe,mali aj svadbu, majú dve deti no takže tak,ten chalan či muž je dosť inteligentný aj sympatický ona rada chodila po baroch on nie,neviem ako to v skutočnosti majú,ale je dosť veľký ten vekový rozdiel vidno to je,neviem či by som sa necítila ako s mladším bratom čo sa týka toho veku tak áno kľudne mu to povedz nemáš čo stratiť.... :D

alik3

Kikusiqa - iba ty vies, ci ti stoji za to, byt s otolko mladsim, ci si rozumiete atd. inak mu povedz pravdu, presne ako to bolo, neviem, preco by si si zrazu mala vymyslat, ze si sa pomylila. ale este jednu vec som si vsimla - ked si pisala, ako ti hovori, ze vyzeras mladsie, moze to znamenat, ze v sebe riesi uz len to, ze "teraz si starsia o 2 roky" a neviem, ako prekusne tych 7.

Don Bosco

Poradil som ti - 23r na tvojom veku naozaj nezáleží, to riešiť nemusíš, v kľude mu povedz "pomýlila som sa pri vypĺňaní dotazníku" a on to bude plne akceptovať. To ďalšie čo som písal pochopíš vekom. Pekný Nový rok prajem.

Kikusiqa

Don Bosco
Tebe zrejme niekto velmi ublizil, tolko nenavisti a tolko hnevu ide z tvojho prispevku. Co tu hned trepes o praseni, to nevies pochopit ze ludia sa mozu mat aj radi a moze im spolu byt dobre aj mimo sexu. Tak sa tu nehraj na nejakeho muderlanta sveta skuseneho, lebo zivot nemusi fungovat lebo tvojich ubohych skusenosti, ale moze to byt aj inak. Ty tu nehovor o nejakom spametani sa, ja viem co od zivota chcem a co ocakavam a rozhodnem nezijes svoj zivot s takymi pridrbanymi nazormi ako mas ty!

paralela

suhlasim s nazormi od Don Bosca a Juhofera. Nema to velmi perspektivu tahat to s chalanom ktory je mladsi o sedem rokov. Teraz ano uzijete si, bude sranda a blaaa ale co potom. Ty budes mat tak 40 a on zacne sa obzerat po mladsich a ver tomu ze zacne lebo muzi si vzdy hladaju casom mladsie aj ked maju sami mladsie partnerky od seba. Tebe preletia roky kedy si este mozes najst starsieho od seba a potom v 40 ta on opusti a ty zostanes sama v depresiach a budes si vytykat aka si bola hlupa. On ta obral o najlepsie roky a teraz nemas nic. Nechapem preco si si vobec pisala s mladsimi. Co si si chcela dokazat?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Klamem priateľa ohľadne veku, čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk