Klamem priateľa ohľadne veku, čo s tým?

Príspevok v téme: Klamem priateľa ohľadne veku, čo s tým?
Kikušiqa

Ahojte, mam problem asi pol roka randim s jednym chalanom. Zoznamili sme sa cez internet cez zoznamku, a len tak zo srandy som si tam dala iny vek o 5rokov menej ale fotku aktualnu, bola som po rozchode tak som sa nudila a pisala si s chlapmi roznych vekovych kategorii. On ma 23r. ja som tam dala ze 25r. ale v stkutocnosti mam za par dni 30r. Zacali sme sa stretavat, a ja netusila ze sa do mna zalubi a dame sa dokopy. A teraz neviem ako mu povedat pravdu o mojom veku. Prosim poradte mi, co mam robit!

Don Bosco

@ahink - Niet lepšieho príkladu ako si uviedla. Spolužiačky majú dospelé deti a ty sa vláčiš s mladíkom o ktorom ani len netušíš či s tebou bude chcieť zostarnúť. A ver tomu, že každý muž raz zatúži po dieťaťu a ty mu ho už nedáš.

ahink

Don Bosco...moja sesterka ma o 6,5r mladsieho manzela. Klape im to super, su spolu od 2006 brali sa a nemuseli, maju spolu takmer rocne dieta. A keby si ich videl tak by si si myslel ze z tych dvoch je on starsi.
Ja chodim teraz na skolu kde mam spoluziakov ktori by mi mohli byt kludne aj detmi..lebo niektore moje kamky spoluziacky zo ZS ci SS maju uz ozaj takto stare decka. A vychadzam s nimi super, vacsina netusi kolko mam a tipuju mi 10r menej.. A viem o com si tocil tym vekom. Ale uz zazila ked mi niekto nukal doslova vsetko..bol o 17r starsi, cudzinec..a ja proste nemohla. Teraz mam priatela o 9r mladsieho a som stastna. Vie kolko mam rokov a to ja jeho nechcela ked sa dozvedela aky ma vlastne vek.

Nedivim sa autorke prispevku ale povedz mu to. Ano, vekovo je este mladunky. No miluje ta. A zas poznam mladikov tak vyspelych zodpovednych usadlych...a pre zmenu 40-50tnikov co su ako pubertaci a o zodpovednosti vernosti, zit v partnerstve atd nemoze byt u nich ani reci. Takze ide skor o to, aky kto je clovek..jeho charakter hodnoty priority mentalnu vyspelost atd..

neries meno

Veď koniec koncov sa to skôr, či neskôr aj tak dozvie a bude to oveľa horšie keď sa to dozvie od niekoho iného.

neries meno

Kikušiqa keď začne hovoriť, o tom, že vyzeráš mladšie, tak to využi a opýtaj sa ho, či by s tebou bol aj keby si bola naopak staršia... a vlastne nečakaj kým on začne... neklam ho lebo toto je to najhoršie, čo môže zničiť lásku - klamstvo. Povedz mu celú pravdu od začiatku ako to bolo a hotovo. Keď ťa ma tak rád, tak to pochopí a ostane s tebou, ale už vážne dlho nezaháľaj! Držím palce a daj vedieť ako to dopadlo :)

Don Bosco

Hovorí sa tomu teória pravdepodobnosti. Pozri okolo seba koľko vidíš o 7r mladších manželov manželiek. Ja taký pár v okolí nepoznám. Ale verím aj v zázraky, niekedy sa naozaj udejú. Takto hrať vabank so svojím životom. Pravdepodobnosť že to nevyjde je vyššia ako vyjde.

hcsa

ako vies, ze si nechce zalozit rodinu?

vies aj ako dopadne liverpool ?

velmi rad ta velmi stedro odmenim, ked mi odpovies na tu druhu otazku. uz nikdy nebudes musiet chodit do prace a budes sa moct venovat len a len konickom.

tak davaj davaj...

Don Bosco

A čo tu vlastne všetci riešite? Tomu 23r je srdečne jedno či tú čo momentálne práši má 20 alebo 30. Zakladať si rodinu s tebou nebude, to je jasné, tak o čom to celé je? Ty sa hlavne zobuď, kým pre teba nebude neskoro.

zuzi74

Tak podla mna aj vo vyssom veku je pekny zivot, ale chapem ako to Don Bosco myslel:-)
Kikusiqua, taky skorosenior ti celkom fajn poradil, aj ked ja by som na to asi odvahu nemala zrovna po sexe to na chlapa vyvalit. Ale mozno ten chlap by to v tej chvili ani nevnimal:D
Mozno niekde na prechadzke kde by ste boli sami dvaja, by som mu to vysvetlila.