Co je toto za doba? Nevladzem som na dne..

Príspevok v téme: Co je toto za doba? Nevladzem som na dne..
debina

Opustil ma priatel po 6 rokoch mam synceka ktoreho mi chce vziat sudom ...zoznamila som sa s inym muzom no zostila som ze robi to iste ako moj byvaly zoznamuje sa po tajpmky na pokeci a ma aj ine fb a kto vie na akych zoznamkach je...pytam sa stale co je toto za dobu kde kazdy kazdeho klame na pokeci a cez zoznamky ..nikto si nevie vazit a milovat to co ma kazdy hlada stale nieco lepsie a v7dy sklame druhu stranu ja uz nevladzem som asi jedina co chce normalny vztah?ktora chce milovaz cloveka takeho aky je a nepotrebuje socialne siete..je tu niekto taky co socialne siete nepotrebuje k zivotu a vie sa naucit milovat jednu osobu do smrti aj z chybami?

Delete

MultiLevel - ľudia si často neuvedomujú, že musia tie masky nosiť. Či už v práci, aby ich nevyhodili ale aj v bežnom živote. Je to tak už zaužívané. Ale ja mám svoj názor a ty svoj. Inak si to napísala dobre...priťahujeme si k sebe len to, čo sami vyžarujeme. Či je to chyba by bolo na dlhú debatu. Prečo by sa mal človek meniť? Človek sa nemení- nikdy a už vôbec nie kvôli niekomu. Ak ma ľudia neakceptujú preto, aký som tak prečo by som sa mal ja meniť? Meniť svoje vzorce správania a podriadiť sa niekomu len preto, pretože...??? Vysvetli mi to prosím ťa. Mne nevadí, že si vyslúžim ten posmech...ale určite sa nebudem meniť len preto, aby sa ku mne dostal niekto kto ma bude akceptovať zmeneného.

MultiLevel

Delete, aj ty nosis masku medzi ludmi? Ja nieee :) Ziadna socialna siet mi slobodu nedava, davam si ju ja sama. A aj medzi ludmi sa citim slobodne, netrapi ma, ze so mnou niektori nesuhlasia, ci to, ze pre niekoho som sposobom zivota prilis blazniva. Ani na tychto ludoch nestoji a nepada moj svet. Kazdy jeden mame na vyber ci sa okoliu prisposobime, alebo radsej budeme zit tak ako chceme, hoci si za to vysluzime mozno aj posmech.
Ale je to len moj nazor, chcela som len reagovat na to nosenie masiek medzi ludmi, lebo to tak necitim :) Pekny rok 2015 ;)

MultiLevel

Debina, ak si pritahujes takychto muzov do svojho zivota, musis nieco u seba zmenit. Sposob myslenia, uvazovania, sposob pozerania sa na svet. Pozorujem to uz velmi dlho vo svojom okoli a nielen ja, su o tom napisane cele knihy, ze ak si pritahujeme akoby jeden a ten isty typ cloveka do zivota, tak to ma nejaky dovod. Nie je to tym, ze cely svet je strasne nanic, ze osud ti nedopraje, a bla bla bla. Je to tebou samotnou. Nieco robis zle a kym to nezmenis, nema sa ako k tebe dostat niekto "iny" :)

Delete

Život a táto doba je hlavne o strachu, ktorým ľudí ovládajú a tak väčšinou jedinou možnou formou komunikácie s niekým iným sú sociálne siete. Aj mne toto isté spravila manželka ale po 12tich rokoch. Povedal som si, veď ak našla niečo lepšie nech si ide. Nikto ju nedrží...sme slobodní ľudia. Sociálne siete ľudia k životu potrebujú, pretože im dávajú slobodu a tam je každý tým, kým byť chce. Narozdiel od tohoto sveta kde musia ľudia nosiť masky a správať sa podľa toho, ako by sa mali a ako im určuje spoločnosť. Nie vždy sú tie soc. siete zlé ale človek potrebuje k životu aj iných ľudí...teraz netvrdím o partneroch.. Dnešní ľudia nezabudli na to, čo znamená vzťah, pretože to nikdy nevedeli...kde majú brať vzor ak všade vidia to, čo popisuješ? Kto ich to má naučiť??? Ak odišiel tak je to jeho voľba a znamená to len jediné - teba čaká niekto lepší :)

miki24

Tak určite je veľa ľudí, ktorí neholdujú sociálnym sietiam a považujú ich za stratu času. Nebudem klamať ja facebook mám tiež, ale nesnažím sa nejako tam komunikovať ani zdieľať svoj život. Mal som ho vždy hlavne len na študijné vecí, keď niekto niečo potrebuje alebo ja potrebujem tak rád ho využijem. Občas nejaká tá pozvánka na stretnutie spolužiakov zo strednej školy. To je asi všetko. Pre mňa je to skôr úžitočná výmena informácii.

debina

Mam 23 ale nechut k tomuto zivotu ked vidim ze vsetci ludia poflahli klamstvu na socialnyvh sietach a celkovo kazdy sedi len pri pocitaci napiste mi email ak ste podobne na tom a ostali ste sami oklamany vitkovicova.s@centrum.sk