Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klystir

Príspevok v téme: Klystir
hopla

Ahojte, moja mama mi dnes chce dat klystir, lebo som uz dlho nebola na velkej potrebe, viete mi niekto pomoc urychlene co mam soravit aby som ho nedostala? Mam 16 rokov a je mi blbe sa ored mamou vyzliekat a nech mi strci hadicku do zadku a pusti vodu, okrem ineho naposledy ked som mala 12 mi robila klystir a nebolo mi to velmi prijemne. Pomozte mi niekto prosim

B.Z

Inak nebezpečné to je!!!!!Hrozi pri zapchhavh rakovina čreva hrubého.Ser kedy len možeš.Horšie by nolo keby si povit vyprazdňobamia nemala!!!Chveš žiť tak ži!!!

RNG

Ak si nebola na zachode vyse 3 dni, tak si daj klystir, mozes si to urobit kludne aj sama, na to nepotrebujes mamu. Inac mozes skoncit v nemocnici.

Moireal

Ak je ti to neprijemne, skus psyllium, susene slivky, jablko, vela vlakniny a vela pi. Niekedy staci len ked viac pijes. Ono je to hlavne psychicky problem. Nie si uz predsa male decko, aby ti chodila okolo zadku, tak jej povedz ze si to radsej vyriesis sama.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Klystir - Fórum - ZDRAVIE.sk