Ochlpenie

lijdži

Som muž cez leto sa dole cely vyhoľujem,cez zimu si nechávam nad penisom ochlpenie,ktore si strojčekom skracujem celkom na krátko,nohy a prsia mám zarastene.Partnerka je dole vyholena a moja úprava jej vyhovuje,rada sa hrá z chlpkami na mojích prsiach.

deenka151515

Tak ako podľa mňa je správne aby sa chlap holil. A je to pre mňa zásadná vec, neviem povedať síce či by mi to vadilo keby sa môj prestane holiť, môj sa holí..Ale keď sa to páči jemu také tak ho nepresviedčaj aby sa holil a prestaň sa holiť aj ty, čo urobí :) A tá hruď no, ani môj tam nemá chlpy a tiež sa mi to veeeľmi páči ale milujem ho takého aký je a nebudem to od neho vyžadovať preboha nejakými tabletkami a neviem čím...

mona115

Mna skôr zaráža že od chlapa ktorého miluješ vyžaduješ aby sa oholil... Ak mu to nieje po vôli z nejakého dvôvodu tak by si to mala akceptovať možno sa tak cíti mužnejšie ... on ti asi tiež nehovorí aby si si tam vyholila kvetinku aj ked by možno chcel

behind

Holenie , alebo uprava ochlpenia podlieha modnym trendom. Nie je to tak celkom stredovek, ked sa niekto neholí. Pred 20 rokmi bolo in neholenie.

frajerluke

Je čudné, ak sa dnes niekto, chlap či žena, odmieta holiť v oblasti intímnych partií, pripomína mi to stredovek.