Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...

Príspevok v téme: Som ina? Alebo 99 % ludi je inych...
somnormalna?

Som normalna ked neznasam oslavy,alkohol,diskoteky,chaty a vsetky veci co robia mlady ludia? Je mi zle z toho ked ma niekto vola alebo hovori o chate a podobnych veciach..nic dobre v tom nevidim vsade je len sex alkohol a sami fetaci existuju este normalny ludia co take veci nepotrebuju ale zalezi im skor byt doma s rodinou a ist napriklad spolu do prirody alebo len tak sediet doma a venovat sa jeden druhemu ? Vsetko okrem diskotek a alkoholu a chat a spolocenskych akcii a podobne ci som z inej planety?

Martinit

Úplne rovnako názory okolia na mňa: "Nudný" poprípade asociál.

No tak ak máš rada určitý druh hudby a dohodneš sa s kamarátmi ktorý majú rovnako radi rovnaký druh hudby a rovnaký postoj k životu.
Nevidím nič zlé na tom spraviť si diskotéku medzi sebou.

Budeš sa cítiť perfektne keď ti zahrajú tvoje obľúbené pesničky poprípade z obľúbeného štýlu, a navyše pri tom budeš medzi ľuďmi ktorý sa rovnako dobre bavia lebo majú radi rovnaký druh hudby.

Delete

www.rtvs.sk
(čas 1:06:31) Dámsky klub 11.12.2014)

Možno to niekomu niečo dá. Keď som to sem hodil naposledy tak ma roznosili v zuboch.

Nie generácia 15 ročných ale tá naša je tou stratenou. My sme zodpovední za to, čo naučíme naše deti.

Klobúk dole pred tebou Eni:) a pred všetkými, ktorí ešte stále veria niečomu odlišnému ako tomu, do čoho nás núti spoločnosť :)

Eni:)

Počúvaj..určite nie si sama kto nemá rád keď sa všade rozprávajú o alkohole,sexe,cigaretách, a o tom ,že každý deň musia ísť niekam na diskotéky ;) Aj keď mám 15 úprimne ti hovorím , že nemám rada takéto veci, a hlavne keď sa všade o tom rozprávajú ako sa opijú ... A keď som počula,že 10ročné deti fajčia ...
ale bohužiaľ dnešný svet je už taký ;)
takže odpoveď na otázku "som normálna ?"- áno si !

Delete

Len jedna skutočnosť ma na ňom dosť zarazila :D Keď sa introverti dokážu tešiť zo života tak majú po40 a to už sa veľmi nenatešia :D

NO2

Muž hovorí: nikdy ťa neopustím, lebo ťa nado všetko milujem. A jeho žena na to: to z teba hovorí teraz ten alkohol?
A on: nie, to hovorím teraz ja tej fľaši, čo mám pred sebou:-)

gamm

apropo ano, bol som doma v kruhu len maleho poctu najblizsich ludi a nepotrebovali sme sa ozrat :-)
nemam bolesti hlavy, nie je mi na grcanie a ked bude pekne pojdem sa von mozno aj sam prejst, nebude mi to cudne a bude mi prijemne :-)

gamm

ja naopak poznam aj ludi ktori su ako ty alebo aj ja. len mozno je to cele o introverzii a extroverzii a mam pocit ze v spolocnosti je vela extrovertov, obcas mam dokonca pocit ze je ich viac nez introvertov. napriklad ked celkovo sledujem ludi v spolocnosti ale aj u nas v robote kde pracuje vela ludi mam pocit ze som obklopeny prevazne skor extrovertnejsie ladenymi, lebo asi neexistuje uplne vyhraneny extrovert a vyhraneny introvert. a ked su tak ich asi aj inak volame, mozno im davame diagnozy :-) ale vacsina ludi je niekde v tom rozmedzi, niekto je blizsie k jednemu polu, dalsi k druhemu.
mam vsak pocit ze ti extrovertnejsi niekedy nutia introvertnejsich citit sa previnilo za svoju vlastnost. nerozumeju im, myslia si ze su plachi, divni, nudni nieco sa im stalo alebo ze prechovavaju k dotycnym osobam nejake antipatie a podobne. ale ani jedno z toho vobec nemusi byt pravda. a mam aj pocit ze su spolocnostou akoby viac akceptovane a zaroven vyzdvihovane cinnosti typicke skor pre extrovertov alebo aj uvazovanie a spravanie typicke skor pre nich. necakam ze sa to niekedy zlepsi :-D a ze ti extrovertnejsi zacnu byt chapavejsi a tolerantnejsi. ale kazdy kto je introvertnejsi mozu prinajmensom aspon zmenit svoj postoj ku svojej vlastnosti. a sice
1. necitit sa kvoli nej previnilo a cudacky. ani ako outsideri. proste prijat ju za svoju a dovolit si ju prejavit namiesto nejakej pretvarky a nenutit sa spravat extrovertnejsie ked extrovertni nie su.
2. brat ludi takych aki su cize aj tych extrovertnejsich a zbytocne neprechovavat antipatie toboz sa nejak delit an my lepsi a oni horsi.
3. skusit si brat nieco pozitivne aj od extrovertov. ja som bol napriklad medzi ludmi plachejsi a malovravnejsi a dlhodoby kontakt s extrovertnejsimi mi pomohol alebo ma oni urcitym spobom prinutili byt odvaznesim a zhovorcivejsim medzi ludmi. hoci stale vyhladavam aj samotu (co oni nechapu), stale ma obcas unavuju a som z nich ohucany, obcas ma nutia hovorit hoci nemam vobec chut a nutia ma citit sa previnilo a velke spolocenske akcie stale nepotrebujem. ale i tak ma akceptuju, ja ich, dokonca ma niektori z nich povazuju za kamarata a aj ma kamsi pozvali. teraz je vyzva ich slusne odmietnut :-) hold je to aj o tom ucit sa spolu nejak zit