Osamelosť

Príspevok v téme: Osamelosť
sama

Ahojte. Mám 20 rokov. V 7 rokoch som prišla o otca (zomrel na rakovinu). Doteraz sa s tým neviem zmieriť, každý deň plačem, neviem sa vyrovnať so životom. Pred 4 rokmi som chodila ku psychológovi, nepomohlo mi to, skôr som mala viac depresívne nálady. Po nástupe na vysokú sa to vylepšilo, ale mám pocit, že ma najviac trápi, že som nikdy nemala vzťah. Akosi si nedokážem nájsť priateľa aký by mi vyhval. Mali o mňa záujem, ja sa bojím sklamania, tak radšej ani nezačínam s nikým. Rodina sa mi už vysmieva, že nikoho nemám a či si vôbec niekoho nájdem, keďže som taká vyberavá. Ja už som z toho smutná, stále som sama a aby som na to všetko enmyslela, tak sa stále len učím, aby som an to nemyslela. Keď ja by som chcela priateľa, ktoeý by mi aspoň v niečom pripomínal ocka :( Nie som si istá prečo som taká izolovaná a uzavretá voči chalanom, možno preto, lebo sa bojím.
Čo by sme robili na mojom mieste? Ďakujem Vám :)

sama

anosomtoja:no ako by som začala, viem ako to myslíš...pred dvomi rokmi sa mi jeden spolužiak veľmi páčil, no ja jemu nie... potom mal o mňa záujem iný spolužiak, ale on bol zadaný (taký pekný kurevnik ), v lete som bola na chate s kamrátmi aj sa jeden chlapec pokúšal o niečo viac (tolerovala som jeho dotyky, ale nepáčil sa mi...len som to chcela vyskúšať)a od júna som si písala cez net s jedným o 6 rokov starším chlapom, v novembri sme sa stretli, sadli sme si povahovo, on to chcel posunúť ďalej..ja nie, lebo ma fyzicky nepriťahoval a išiel na mňa veľmi rýchlo (po 2 hodinách čo sme sa videla ma držal za ruku, silene ma bozkával) a mňa to odradilo ešte viac...k tomu mi rozprával rečičiky, že som pre neho ideálna, že tie dievčatá čo s nimi chodil boli len pre to, aby nebol sám... a samé blbosti....neviem no..chodila by si s niekým, kto ťa fyzicky nepriťahuje? ináč vďaka za reakcie, pomáha mi to :)

anosomtoja

K tym vztahom. Ako vies, ze by ti niekto nevyhovoval, ked tomu vztahu ani nedas sancu. ("že som nikdy nemala vzťah")

Ked sa najde niekto kto sa aspon blizi tvojim poziadavkam na partnera, skus mu dat sancu. Ak o teba maju chlapi zaujem, tak to nebude tazke najst niekoho. Mozno uvidis, ze niektore veci sa daju prekusnut a ine su uplne bezpredmetne.

sama

anosomtoja: nikto ma nezavolal a popravde ani by som nešla, lebo sa ani nechcem vtierať. Kamarátky sú už sos vojmi frajermi alebo rodinou, tak mi to nepríde vhodné a najalpšia kamarátka, s ktorou som vždy bola, tak je teraz s priateľom v zahraničí.

anosomtoja

20 rokov je ten pravy cas na hladanie lasky. Vobec sa nemusis trapit, ze si este nemala vztah. Aj ked sa dnes moze zdat, ze ak si do 20-tky nevystriedala aspon 5 chlapov, tak si neschopna alebo neviem co.

Preco dnes nie si na nejakej oslave s partiou? Mozno by si tam niekoho stretla.