Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah s nevlastným bratrancom?

Príspevok v téme: Vztah s nevlastným bratrancom?
bibi525

Ahojte,mám taký problem...skôr by som potrebovala radu...Vychovaval ma otec mojho brata cize moc nevlastny otec,a ten ma sestru ktora má syna cize je to bratranec mojho brata.Ide oto ze od malicka som k ním chodievala na dedinu a brali ma ako vlastnu rodinu.S nevlastnym bratrancom sme boli naj. kamarati uzasne sme si rozumeli ale boli sme deti.Nevideli sme sa 7rokov nepisavali sme si a zrazu sme boli cela rodina pozvana na oslavu.Vo chvili ked som ho videla som ostala zarazena ako sa zmenil (zmuznel atd) ale nic ma k nemu netahalo.Samozrejme aj po 7rokoch sme si velmi dobre rozumeli a stale sme boli spolu, rozpravali sa..Ked sme isli spat Tetka nam povedala ze ostává iba aby sme spolu spali v posteli.A tak sa to stalo,nedoslo k nicomu.Postel bola obrovska a aj tak sme boli nalepený na sebe.V noci som sa zobudila na to ze ma bratranec silno objal a hladkal po brusku ktore ma cely den bolelo.No samozrejme chcel ist aj nizsie ale chitila som mu ruku,tym padom pochopil ze to mu nedovolim.Pobozkal ma na krk a zaspali sme v silnom objatí.Rano sme vstali a ako by sa nic nestalo potom sme sa k sebe chovali divnejsie, tahalo nas to k sebe uz to nebolo to ciste "rodinne rozpravanie" citila som sa inak. Isli sme domov isli mi aj slzy lebo viem ze uz sa tak skoro neuvidime, mozno uz vobec.Ale uvedomila som si ze som sa donho strasne zalubila. Máme obidvaja 18r. Písali sme si aj potom... pisal mi ze mu chybam ale samozrejme nic stylom ze je zalubeny.Píseme si lubim ta bratrancek/lubim ta sestenicka..tie reci ze aka si krasna moja zlata sesternicka a tak... Fú rozpisala som tu hotový román :D PRoste otazka, co mam robit keby to zistili moji rodicia ze som donho zalubena zabili by ma,neviem ci by som mu mala priznat moje city bojim sa co by mi na to napisal a neviem ako ma berie on..K nicomu nedoslo ani len k puse na pery..čo mam robit strasne mi z neho šibe :( dakujem vám..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah s nevlastným bratrancom? - Fórum - ZDRAVIE.sk