Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze sa z tohto vyvinut velká ziarlivost?

Príspevok v téme: Moze sa z tohto vyvinut velká ziarlivost?
neviem19

Ahojte. Mám už jeden rocny vztah so skvelym chalanom cez internet. Sám sa mi priznal, že je trocha ziarlivy ale hlavne je dost zvedavy.
Raz som chodievala na pokec ale teraz tam chodim tak raz za tyzden a on sa ma raz pytal, este ked sme sa spolu nepoznali že ,,pisala si si tam niekedy s nejakym chalanom? A dávali ste si tieto smajliky: :*?,, ja som mu povedala že nie, a hovorim pravdu. Zobral to v pohode, bol rad.
Potom som mu povedala, že možno na pokec budem chodievat castejsie a on sa spytal ,,a budeš si tam aj s niekym písat?,,
Ja len chcem vediet, keby sme spolu realne a žijeme spolu, moze sa z tohto vyvinut velká ziarlivost?

zuzi74

Ja by som tomu tiez velku nadej nedavala. Nechcem byt uplny pesimista, ale toto mi naozaj zavana ziarlivostou.

A prosim ta nepis, ze ho poznas. Si s nim len rok. Cloveka niekedy riadne nespoznas ani po 20 rokoch.

MultiLevel

To mas uplne jedno :) Pytas sa, ci z toho moze byt neskor vacsia ziarlivost. No ano, moze a nemusi. Ty musis vediet najlepsie s kym si. Ty musis vidiet, ci ti robi nejake vysluchy, ci sa az prilis zaujima s kym si, kde si. Pokial nie, tak je vsetko ok

MultiLevel

Ano, moze. Najma, ak ti daval taketo otazky este pred tym, ze ste zacali spolu chodit. Pre mna su taketo otazky uz "cez" a jasnym signalom, ze to bude v buducnosti este horsie. Vies, teraz je to len otazka, ci si si s niekym nepisala, nabuduce to bude zas cosi ine. Ako, mozem sa mylit, ale ty sama zistis co a ako. Ziarlivost nie je dobra vo vztahu, ale ak ju niekto prejavi este v priatelstve, tak to uz je fakt na zamyslenie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze sa z tohto vyvinut velká ziarlivost? - Fórum - ZDRAVIE.sk