Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otec - psychická choroba?

Príspevok v téme: Otec - psychická choroba?
mnauzporazi

Prosím pekne poradte mi.. naozaj sa to vsetko na mna sype... Zacnem asi tym ze s mojim otcom som sa nestretavala do svojich osemnastich rokov... mozno tak raz za mesiac maximane ale ani nejavil zaujem sa so mnou stretnut... ked som mala devetnast mu umrela mama a zacala som sa s nim stretavat pretoze je samm (do vtedy na mna kaslal, opijal sa v meste, a mimochodom utratil vsetky babkine uspory asi tak 10000€ behom roka na blbosti)..Teraz sa vsak moj otec stal citovo zavislym na mne a vycerpava ma to .. je mi to luto ze to tak je ale sprava sa ako moj syn nie ako moj otec.. varim mu pretoze si nevie, a to by bolo v pohode.. ale bol zvyknuty byt so mnou pomerne casto kedze som chodila na skolu do mesta.. teraz som vsak prestupila na vysku do mesta dalej a nemam na neho tolko casu (som s nim par krat do tyzdna nie kazdy den ) A on mi stale vyvolava, vypisuje a to myslim stale denne mi pošle aj tridsat sms sprav ked mu neodpisujem na fb aleo na spravu tak mi pise ze JA UZ NEVLADZEM!! alebo mi pise ze JE KONIEC!! alebo taketo kraviny.. podla mna toto už normalne nie je a mal by vyhladat psychiatra.. casto krat ked s nim nemôzem ist von pretoze sa musim ucit na skusky mi vyvolava a ked mu poviem ze nemôzem robi cirkus ze ved dobre tak sa vyser na mna nech uz skapem a takto.. alebo rychlo meni nalady velmy rychlo... isla som s nim von na chvilu pretoze ma fakt terorizoval a isli sme na aute a povedala som mu po kave ze idem domov uz ucit sa.. ste mali vidiet ako ten siel na tom aute.. na prechode skoro presiel tetu normalne ludia hlavou krutili.. siel rychlo.. nadaval a reval.. a potom zrazu o minutu v pohode vysmiaty.. ja sa ho bojim.. ked starky videl ako isiel na tom aute povedal ze je akysi divny.. myslite ze to moze byt choroba

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otec - psychická choroba? - Fórum - ZDRAVIE.sk