Hanbim sa za svoje telo

Príspevok v téme: Hanbim sa za svoje telo
Nicol.zak7

Ahojte.
Prossim Vas, poradte mi. Mam priatela, vobec nie dlho. Hrozne sa mi paci a je skvely. On miluje podvazky.
Mne sa to tiez paci, len premyslam ci si ich mam kupit lebo sa hrozne hanbim.
Chcem si ich kupit a rozbalit to, ale nie som ziadna super postava a nechcem sa mu znepacit. Mam z toho strach. Prosim Vas co mam robit?

Maoam

P.S. inak muzi vedia väcsinou poradit lepsie :-), napr. ak mas viacero strihov nohaviciek , tak ver tomu, ze tvoj priatel najlepsie posudi, ktore ti najviac pristanu (hlavne zozadu)

niekedy sa to udeje nahodou, ze ta uvidi odzadu (ked sa prezliekas) a mas na sebe napr. nohavicky inak vykrojene ako bezne nosis a on ostane cely pozitivne vyjaveny - a URCITE ti to aj povie tomu ver :-)

ja som sa tak raz dozvedela o type nohaviciek, ktore mi pristanu a fakt je to pravda, len nejak som tomu nevenovala pozornost, proste typ zadku v tom ovela krajsie vynikne, no a kedze kazda zena ma inu postavu, tak nechaj si kludne poradit

a v obchode - no mozno sa ti postasti natrafit na muza - predajcu, nevahaj sa opytat na nazor!

Maoam

zasadne si kupuj take spodne pradlo (aj napr. korzaz atd.) take, ktore sa paci TEBE, ktore ti PRISTANE co do formy, strihu a farieb a hlavne - v ktorom sa budes DOBRE CITIT

kazdej zene pristane nieco INE

nevahaj vyskusat...

a ak mas skutocne VLASTNU tuzbu vyskusat cojaviem podväzky (nie kvoli priatelovi, ale kvoli sebe samej), tak si ich vyskusaj bez jeho pritomnosti, hoci v kabinke, alebo objednaj domov a odosli spät, ak sa ti nezapacia

nie kazdej zene pristane zdaleka vsetko, aj tie stihle s totalne symetrickou stihlou postavou si na seba nemozu dat vsetko

napr. nesadne strih a uz to vyzera blbo, hoci zena je nadherna a ma super postavu...

a nikdy nikdy nikdy na seba nedavaj nieco, co sama nechces a v com sa necitis dobre (napr. ohladne materialu)

ak sa sama sebe v niecom pacis, uplne inak sa spravas, mas iny postoj, inu chodzu, iny prejav a zena v sexy pradle, v kt. sa dobre citi a pristane jej - je adekvatne pritazliva

MultiLevel

A on ta este nikdy nevidel nahu, ci co? :) Vies, niektore zeny maju dar, ze maju o sebe vysoku mienku, su spokojne s tym ako vyzeraju, ze clovek absolutne prehliada ich "chybicky krasy". Nehovorim, ze nejaka tukom obalena postava je fajn, ale v prvom rade je dolezite mat sa rad za kazdych okolnosti....
Ak sa aj tebe pacia podvazky, tak si ich pokojne kup a potes nielen priatela, ale aj seba. To nevadi, ze nemas ukazkovu postavu, ked budes sebavedoma, priatel to nebude riesit. Ak sa vsak chces citit lepsie, mozes zacat so sebou cosi robit. Tri krat do tyzdna si dopraj nejaky sport, trosku si zacvic s cinkami doma, vela sa hyb a vyluc vsetko nezdrave zo stravy. Pokial potrebujes len jemne na sebe popracovat, toto ti pomoze :) A bud hrda na seba! Priatel s tebou urcite nie je pre tvoje pekne oci ale pre daleko podstatnejsie veci ;)

Bandolera

Nedavaj si ich na seba, len kvoli tomu ze sa to paci tvojmu priatelovi, ak by si sa v tom nemala citit pritazlivo ty sama... Cvic, a ked sa ti bude zdat, ze sa mas cim pochvalit pred priatelom, tak to na nho vybal ;-)