Opakovane zapaly

Príspevok v téme: Opakovane zapaly
ninka2323

Zdravim, zienky, chcela by som sa opytat, ci by ste mi vedeli poradit s mojim problemom. Od minuleho roka ma trapia opakovane zapaly posvy, mykoza a obcas aj zapal mocovych ciest. Bola som s tym viackrat u gyneologicky, vzdy mi predpisala nejake antibiotika, kremy a vaginalne tablety. Vzdy pomohli, no netrvalo dlho a tazkosti boli spät. Aj teraz v poslednych dnoch to na mna doslo a u doktorky som bola naposledy zaciatkom decembra. Povedala mi, ze mam zjavne slabu imunitu proti tymto zapalom, tak mi predpisala nieco silnejsie, vraj by mal byt po tomto min. na polroka pokoj a ak nie, tak sa vraj da zeby mi spravili liek presne na tu moju bakteriu no stalo by to 50eur. To ale nevadi, pretoze spravim hocico aby som sa toho konecne zbavila. Som z toho velmi zufala, a nielen kvoli bolestiam ale hlavne sa bojim toho ze by opakovane zapaly mohli viest k problemom s otehotnenim a ja v buducnosti velmi tuzim po zdravom babätku :-(. Momeentalne ma trapi mierne svrbenie,na to pouzivam canesten ale tusim uz nezabera, a trapi ma pichlava bolest v podbrusku (aj pri moceni, ale nic ma nepali)a v oblasti vajecnikov, silnejsi zapachajuci vytok a bolest pri sexe. Sexu sa vyhybam, uz na to nemam chut ked si predstavim na tu neprijemnu bolest. Je to uz neznesitelne, ved to uz nie je mozne, ze sa mi to vecne vracia a mam pocit ze za kazdym razom je to horsie a horsie. Odkedy mam tieto problemy tak sa chranim, hlavne v tychto zimnych mesiacoch chodim naobliekana ako sa najviac da. Staci, ze mi je chvilku zima na nohy a je to zasa naspat :-(. Tak by som sa vas chcela opytat prosim, ci ste uz mali podobny problem a ako ste ho riesili alebo vyriesili, k doktorke samozrejme najblizsie pojdem znovu, no chcela som sa poradit aj tu. Dakujem vopred za odpovede. :-)

csilla37

Ja som mala zápal močového mechúra a zvacsenu oblicku v novembri. Mala som čakať 5 dní na výsledky ale nedočkala som sa a išla na pohotovosť. Tam som dostala antibiotiká a liek proti bolesti. V lekárni som kúpila aj probiotiká. Mala som neznesitelné bolesti, dole ma svrbelo, oblicka ma bolela.
Išla som domov a zacala som brat lieky.
Mama mi doniesla doplnok výzivy "Cistus Incanus", ktoré som zacala brat a 6. den som uz piekla kolác a cakala na nové vysledky :) :) Tak som sa rýchlo vyliečila.
Známa, ktorá mi priniesla tie kapsle, povedala, ak by som bola liečila len tými antibiotikami, tak by trvala aj 2-3 týzdne.
Tie kapsle majú protizápalovy ucinok a detoxikuju telo.
Mne pomohli a mozem odporucit :)

lalia3@azet.sk

csilla37

Ja som mala zápal močového mechúra a zvacsenu oblicku v novembri. Mala som čakať 5 dní na výsledky ale nedočkala som sa a išla na pohotovosť. Tam som dostala antibiotiká a liek proti bolesti. V lekárni som kúpila aj probiotiká. Mala som neznesitelné bolesti, dole ma svrbelo, oblicka ma bolela.
Išla som domov a zacala som brat lieky.
Mama mi doniesla doplnok výzivy "Cistus Incanus", ktoré som zacala brat a 6. den som uz piekla kolác a cakala na nové vysledky :) :) Tak som sa rýchlo vyliečila.
Známa, ktorá mi priniesla tie kapsle, povedala, ak by som bola liečila len tými antibiotikami, tak by trvala aj 2-3 týzdne.
Tie kapsle majú protizápalovy ucinok a detoxikuju telo.
Mne pomohli a mozem odporucit :)

faff

Panebozee...najblizie si pytaj vytery na pohlavne choroby a na kultivaciu.
A mozno prides na to, preco sa ti to opakuje...

ninka2323

Hak neberiem a doktorka mi nerobila ziadne vytery.. vcera sa k tomu dostavil znova zapal mocovych ciest a krv v moci :-(

Alexaaa

Antibiotika a zase antibiotika... Riesenie takmer na vsetko pre lekarov. Po prve si urcite nasad nejake kvalitne probiotika, ked uz beres tolko antibiotik, napis si do googlu ,,test probiotik" a tam uvidis, ktore su kvalitne. A na zapaly ti mozem poradit prirodnu vec AC11, co je specialny extrakt z Macacieho pazura s velmi silnymi protizapalovymi ucinkami, ma 8 US patentov a mozes si precitat mnoho lekarskych studii ako posobi pri zapaloch. Pozri na energiabhip.sk kapsule purple caps, obsahuju aj probiotika a Maqui okrem ac11, tam su odkazy na studie a patenty. Aj tu su nejake info o ac11 a zapaloch
wpdevelopment.us