Kde kúpiť chinínovú vodu na vlasy?

Príspevok v téme: Kde kúpiť chinínovú vodu na vlasy?
Teysha

Ahojte, kde sa prosím vás dá kúpiť chinínová voda? Skúšala som to nájsť na nete, ale našla som len nejakú pochybnú stránku, z ktorej objednávať nechcem. Viete o niečom? :)
Veľa dievčat tu na fóre si ju pochvaľovalo v jednom príspevku, že je výborná na rast vlasov, tak chcem vyskúšať :).

Eviku35

Chinínové šampóny od fy MILVA neodporúčam!!! Mne aj mojim dcéram veľmi zničil vlasy, začali sa nám lámať. Keď sme kontaktovali pani, ktorá ich distribuje, tak sa len vykrúcala a tvrdila, že to nieje možné.

Trish_009

na chinin.sk alebo na fb Milva products SK
mám vodu aj šampón, ale zatiaľ používam krátko takže neviem povedať či pomáha alebo nie.

RNG

Som rad, ze aspon Bulhari dovolia firme ako Milva produkovat rozne kozmeticke produkty aj s obsahom tzv "kontraverznych latok"
www.milva.eu
www.facebook.com
Zialbohu ale neuvadaju presne zlozenie, tj v zmysle kolko chininu ta chininova voda naozaj obsahuje.

RNG

Proti chininu, ako prirodnej latke ucinnej na mnohe ochorenia, infekcie a parazity farmacia bojuje uz desatrocia("spinava" konkurencia patentovanym liekom) a kedze tato prirodna latka vo vacsich davkach moze niekomu aj uskodit, tak ju viacmenej zakazali, alebo aspon obmedzili predavat.
Kto sa napriek tomu odvazi toto vyrabat a predavat, pyta za to nehorazne sumy
en.wikipedia.org
Sucasna dovolena davka chininovej vody na pitie je len 83 ppm, co je 200 krat menej, nez niekdajsie davky, co mzali liecive ucinky. Tj prepocitane podla toho clanku niekedy mala chininova voda koncentraciu 16 600 ppm, tj 16.6 g na liter. To sa mi zda besne vela osobne
www.wisegeek.org
Dodnes predavane za nehorazne ceny v USA su 500 mg kapsule sulfatu chininu. Clanky proti malarii uvadzaju davku 3 x 650 mg denne
www.drugs.com
Samozrejme z Indie priamo sa to da kupit vo vacsich mnozstvach za maly zlomok ceny
www.alibaba.com