Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikácie po vytrhnutí zubu múdrosti

Príspevok v téme: Komplikácie po vytrhnutí zubu múdrosti
andrea2211

Dobry večer,
Chcela by som sa informovať. V utorok (30.12.) mi pán zubár operačne vybral ľavú 8smičku dolu, nebola ešte prerezaná. Zakrok prebehol v poriadku, pre istotu som dostala aj inekciu proti krvacaniu,kedže naposledy ked mi trhal pravu 8smicku dolu mi to trochu prvy den krvacalo,ľavá mi teraz uz nekrvacala, bolo to Ok, mam to zašite, 7.1. som objednana na stehy respektive i na kontrolu, vyplachujem si ustnu dutinu repíkom, jem antibiotiká Dalacin, no dnes čiže 3.1. sa mi spravila na líci žltá modrina, ale nebolí ma nič, len ked ju stlačim tak trochu citit bolesť ale az hlbšie v líci, modrina sa nenachadza pri rane z vonka ale nižšie. Dnes som začala citiť aj divnu chuť pri rane, kyslú. Ked som sledovala ranu v zrkadle, zdala sa mi pekne zatvorena kedze ju aj stehy držia pokope, farba normalna ružova ako neporušene ďasno, na rane nič nieje nič biele ako písu niektory ludia v diskusiach, podla mna vyzera celkom dobre tak ako aj ta rana minule. Len ma vystrašila tá modrina na líci, že z čoho može byť??? A čo tá čudná kyslá chut okolo rany??Nieje to hnis? Pýtala som sa otca, a tiez má pochybnosti či nieje možne že sa mi to zapálilo?? Ak nahodou ano čo ma čaká a čo mam robiť? Alebo popripade čo mam robiť ďalej, co znamená alebo co sposobuje tu divnú kyslú chut? Pri minulom zakroku nič podobne som nemala.

Ďakujem srdečne za odpoveď.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplikácie po vytrhnutí zubu múdrosti - Fórum - ZDRAVIE.sk