Problemy v živote - oslabena imunita, choroby

Príspevok v téme: Problemy v živote - oslabena imunita, choroby
Zana75

Ahojte
Bola som zdravá a ako tak šťastná niekoľko rokov. Všetky problemy som nejak vyriešila, moja imunita tým pádom bola veľmi odolná. Nebývala som chorá, snažila osm sa tešiť z maličkostí. Našla som si lásku a dala do toho všetko, celú samu seba. Priateľ ma veľmi podrazil a dostal na totálne psychické dno.Bývali sme spolu a nemala som tam nikho len jeho. Ostávala som sama, on sa na mňa úplne kašlal a nejak som prešvihla samú seba a úplne som upadla do depresii. Vrátila som sa domov, odišla od neho a on je teraz šťastný ale mňa to vôbec nechce prejsť a nechápem prečo. Okrem toho, sú to dva mesiace a som stále strašne chorá. Momentálne beriem atb ale nezaberajú mi na angínu alebo čo to mám, celá zahlienená, bolestivý menzes a vôbec, nechuť sa na seba pozerať, nevládzem nič, ani len sa nachystať a ísť von, som zavretá v byte a celý deň nedokážem ani nič robiť len sa mi stále drieme. Viem, že to je aj kvôli tomu že som riadne chorá ale nerozumiem otmu, pretože mám prísun všetkých vitamínov, plus lieky a nelepší sa mi. Nedokážem ani hore schodami prejsť lebo nevládzem ... Stále ho milujem ale viem, že to už nemôže fungovať aj keď si to stále nahováram aj po tom všetkom čo mi urobil. Snažím sa liečiť metódou pozitívneho myslenia ale ani to moc nefunguje. Určite máte niekto takéto skúsenosti a ja naozaj chcem už konečne byť zdravá ,šťastná, usmiata a hýbať sa, ísť von.. Neviem ale ako, psychika vs. imunita ma úplne opustli, neviem ako sa nakopnúť. Prosím o Vašu radu... Veľmi pekne Vám ďakujem

mravciacik

ako dlho vam trvalo aby sa vam imunita dostala do starych dobrych kolaji? za posledne dva mesiace som uz druhykrat na marodke, najprv som marodila mesiac lebo som lezala v teplotach, potom som bola tyzden v praci a marodim znovu uz druhy tyzden a neviem sa z toho vyhrabat :(

Romanka25

Tak to by ho mohla uz aj moja dcéra tá ma 6 rokov a ideme do skoly ked ze v skolke sme boli len 2 roky aj to viac doma ako v skolke rozmyslam ze jej nasadim wobenzym nech nie je vkuse doma

Tatiana80

vidim ze ma silu bala som sa ze mala zase ochorie ked su tieto skoky pocasia chvilu horuco potom zima, vzdy mi ochorie a prvýkrat nic drzi sa som milo prekvapena a myslim ze je to tým ze berie wobenzym inak si to neviem vysvetlit :)

Tatiana80

už ho užívame asi týždeň v nedelu sa jej spravil opar na pere a ako som jej nasadila ten wobenzym tam aj opar sa zahojil ovela skor ako inokedy ked sa jej urobi zasla som :)