Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nárok na podporu

Príspevok v téme: Nárok na podporu
janka1134

ahojte, chcela by som poradit..vybavila som si podporu ale este zatial neprisla a na to o tri dni sa mi ozvali z novej prace..tak teraz tam chcem ist vyskusat robit..tak keby som teraz zrusila podporu ked mi ju este nevyplatili ci keby som nahodou dala vypoved z tejto dalsej prace co by som mala narok na podporu alebo uz nie, ci musim este odpracovat dalsie roky:) dakujem pekne:)

Delete

Na to ti neviem odpovedať ale pravdepodobne je to presne tak ako s novým zamestnaním. Automaticky sa to ruší a pokiaľ sa zamestnáš alebo máš brigádu tak si zamestnaná a odvádzaš dane. Preto nemáš na podporu nárok.

janka1134

dakujem..pojdem sa spytat..ale zaujima ma to teraz tak preto sa pytam aj dopredu..ci niekto nevie. este jedna otazka, ak by som si nasla brigadu.. narok na podporu uz nebudem mat, ze?

Delete

Len sa ti podpora pozastaví a ak do polroka stratíš prácu, tak ti ju budú opäť vyplácať. Najlepšie spravíš ak sa nebudeš pýtať na anonymnom fóre ale na ÚPSvR.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nárok na podporu - Fórum - ZDRAVIE.sk