hnacka

RNG

opakujem:abvsorbenty a cistidla criev:psylium drevenne(aktivne) uhlie, bentonitym zeolitu.
Na vybitie parazitnych kultur, ktore su pravdepodobna pricina:
GSE, collostrum, oreganovy olej...
A potom nasadit spravne probiotika.
Na zene mam osobne oskusane:
lyzica psylia, vysupat 15 kapsul collostra zmiesat dpobre, zaliat pokarom vody a rychle vypit. Po 2 hodinach zpobrat probiotika, O osem hodin zopakovat.
Po 2 az 4 davkach je po hnacke. Probiotika treba ale brat aspon tyzden potom kazdodenne. Potom staci raz za tyzden, pre istotu.

nika_175

dobrý den, už 4 deň mám hnačku, posledné dva dni žltú.prvý deň som mala aj teplotu okolo 38 tak uz ustupila.Nemozem nic zjest ani vypit.Doma mam smectu a endiex ale bojim sa to uzit aby mi to neuskodilo este viac...Uz zacinam byt vazne hladna...

RNG

Psylium-1 lyzica rozmiesat do pohara vody, rychlo vypit, skor nez zhustne. Potom zobrat probiotikum.
Ak toto nestaci(psylium vymetie, probiotikum "zasadi"spravne kultury, treba pouzit aj GSE, ako som spomenul pred tym casto.

cid

ja beriem probio fix tablety uz asi 4 tyzdne,.naprv som brala 2denne a potom 3 denne, ako prevenciu cestovatelskej hnacky,odkedy som doma beriem jednu denne. Nic sa nezmenilo, stale mam hnackovacie problemy. Vacsinou ma prehana rano, po prvom jedle. Trva to uz skoro rok a uz neviem co robit. Na gastre mi povedala doktorka ze su to vraj "nervy" bez akohokolvek vysetrenia...

RNG

Pozri na moj prispevok v tejto teme.Pracuje.
Ak by si mala zaroven horucku, tak pi aj horkac(15 -30 kvapiek GSE do 1/2 litra vody). Probiotika ber aspon tri hodiny od GSE.

zaba

uz asi 5 den mam velku potrebu aj 4 X denne,pritom jem len malicko lebo vzdy zomna vyjde este viac ako zjem,uz netusim z kadial to zo mna ide,vcera v noci som aj zvracala,pritom sla zo mna len voda,co mam robit?to sa domna ani nic nevstrebe z toho co som zjedla,ked hned po jedle bezim na WC?prosim poradte

RNG

Ja podporujem vyrobky firmy NBTY zo sidlom v New Yorku, ktora predava pod roznymi menami-najmenej 7 roznych je len v Europe(napr GNC, Holland and Barret,Vitamin world, Nature's Bounty, Solgar, Puritan's Pride aj moja znacka Good and Natural a ine).
www.nbty.com
Je to najvacsia spolocnost na doplnky na svete. Momentalne vyraba v roznych vyrobniach vyse 22 000 roznych vyrobkov. Vsetky su GNP kvality a ja si vyberam len tie, ktore povazujem za spickove.Najviac ucinnosti za najmenej penazi
Takze porovnavanie kvality trabant vezus bmv tu rozhodne nie je na mieste, hoci "laktobacily 5" su celkom slusny vyrobok.Mnou odporuceny vyrobok ma viac druhov , nez 5, vcitane kultury bulgaricus, ktora je dokazatelne posilnujuca antiviralnu cinnost tela.
Mas pravdu nepozrel som si zdroj laktobacilov 5,
Swiss Natural Sources je meno pod ktorym kanadska firma Swiss Herbal Remedies Inc. predava svoj tovar v strednej Europe.
V Kanadskom obchodnom registri je zavedena nie ako vyrobna firma, len ako velkoobchodna
goliath.ecnext.com 4-page.html
Dokopy maju 550 vyrobkov, co v zrovnani s NBTY je na smiech
Ich ceny su o hodne vyssie, ako mnou vybrany tovar z NBTY produktov s podobnym zlozenim.
Napriek tomu o ich kvalite nijak nepochybujem.Je tak isto GMP, ako vyrobky, ktore ja podporujem.

leda

jasne,za kvalitu sa plati,bohuzial,neda sa porovnavat"trabant vs bmv",laktobacily 5 zaberaju uz po prvej kapsule,na rozdiel od produktov, ktore tu ponuka"doktor"rtg.jeho tzv. truhlikovskemu prehladu o vsetkom uniklo,ze je to kanadska firma."liec sa!drzim prsty!"