Tabletka Escapelle

Príspevok v téme: Tabletka Escapelle
Lolinkaaa55

Ahojte. 23.12 som mala prvý deň menštruácie. 29.12 mi skončila. 1.1. som mala nejakú hodinu po polnoci sex a vyvliekol sa nám kondom. Kedže bol sviatok, nemala som si ako ísť kúpiť tabletku. Tak som počkala do 2.1, a kúpila som si ju. Vzala som si ju nejak o 12:00. Dva dni som bola hrozne unavená, včera a predvčerom som mala hnedý výtok. No mám aj bolesti brucha.
Myslíte že by som mohla byť tehotná ? Kedže som podľa výpočtu nemala plodné dni ?

Lolinkaaa55

no :) 9.1. som dostala krvacanie take stredne, trvalo 3 dni a bolesť ako pri menzese... je to dobré znamenie podla vás? ešte čakám normálnu menštruáciu...

escap

Cieľom tabletky po je teoreticky zabránenie počatia (anti – koncepcia), v skutočnosti sa jedná väčšinou o potrat v skorom štádiu, t.j. zabránenie uhniezdenia oplodneného vajíčka a jeho vypudenie. Ženy sa boja, či nie sú tehotné po užití tejto tabletky a na to, že možno ukončili život svojho dieťaťa nemyslia :(

Pajuska28

Nestresuj vsetko bude v pohode. Sama mam za sebou takuto skusenost a viem ze ten vytok a vsetky tie pridruzene priznaky su z tabletky.myslim si ze pravdepodobnost ze by si bola tehotna je skoro nemozna

xem

takze si ju mala po 35 hodinach ..

pise sa na letaku ze ju treba zobrať najneskor do 72 hod takze ty si bola tak v strede to je ok
dalej zalezi ci bol uz chalan urobeny ked sa vam to zvlieklo
ako viem ze sa to neda ale skus sa nestresovat (ničomu to nepomôže a oddialis si tym menstruaciu )
ak si ovšem taka nepokojna týžden po užití si sprav nejaký ťehotenský ptm aj po dvoch a aj po troch ked tak aj po štyroch a snad už sa nejaká tá menštruacia potom dostaví
moze meskat moze byt skorej tolko hormonov co si zjedla narobi bordel no takže mozes ju dostat aj po 21 dnoch od poslednej alebo aj po 36dnoch- to bol náš prípad .. alebo zajdi po tyzdni aj gynekologovi

sewie

ja ti neviem, ale myslim si ze po 4 dnoch by sa ti priznaky tehotenstva nedostavili...a to bolaveho brucho, unavu a vytok mas asi z tej tabletky...