Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho este?

Príspevok v téme: Ako dlho este?
slanatycinka

Po trojrocnom vztahu som teraz 4 mesiace sama.Velmi to boli,nech sa snazim akokolvek odohnat myslienky nanho,nech robim cokolvek,ta bolest ma vzdy dobehne.Neda sa pred tym ujst.Chvilu som okej a zrazu ma prepadne panika,preco to urobil,ci ma nemal rad,preco na mna kasle a nespyta sa ani ako sa mam.A toto stale dokola,uz si leziem na nervy s tym,ale ako pisem,mozem pred tym utekat, ale nedari sa mi dostat ho von z hlavy.Ako dlho ste sa dostavali z rozchodu vy?

slanatycinka

Ja viem,ze vsetko bude fajn...len ma prepadavaju hrozne stavy a zda sa mi to uz dlho.Rozchod bol asi taky,ze padli z jeho strany slova,ze to tak bude lepsie.Mozno ma inu,mozno ja som mu nejak nevedomky ublizila.V kazdom pripade sa uz nedozviem ako to bolo a zivot ide dalej,ale je to pre mna este tazke.Stretavam sa s priatelmi,cvicim,mam fajn pracu a super rodinu a ani to nestaci,aby to prestalo boliet.Ale dakujem vam za povzbudive slova :-) Stanushka ozvem sa ti ;-)

MultiLevel

Vsetko musi preboliet. Daj tomu cas, no najma sa neuzatvaraj do seba, daj si sancu na novy vztah
Ak som to spravne pochopila, ty ani nevies preco ta nechal? Tak to je smutne...take rozchody su najhorsie. A je to uplne nezmyselne, lebo dotycna osoba, ktora sa s tebou rozchadza by mala dbat o to, aby ti vsetko vysvetlila, aby si vedela presne kde nastala chyba a preco vztah konci. Inak ostava medzi vami cosi nevypovedane a to cloveka hrozne zvazuje a drzi ho stale v minulosti...
Nech je ako chce, je len na tebe, ci sa budes dalej trapit, alebo zacnes inak premyslat. Tak ako sa clovek trapi, dokaze sa aj radovat. A tu radost mozes v sebe prezivat bez toho, aby ti ju "vyrobil" niekto iny (partner, priatelia atd). Caka ta v zivote este vela skvelych veci, vela lasky, preto sa netrap :)

stanushka

moja ja som po 6 rocnom vztahu a synovy sama uz pol roka a este stale to velmi boli viem ako sa citis ...musime si najst nejake konicky ktore nas zacnu bavit aj ked nie vzdy je to lahke viem...no vedz ze nie si sama vzdy je niekto kto ta ma rad....ja verim ze pre mna je ten pravy muz este len na obzore a ze bude oveeela lepsi ako ten co ma nechal pre inu ...mas na lepsieho a uvidis ze zabudnes len to chce cas...skus si precitat aj neajku motivacnu knihu ako ja citam stale kadejake ...zapni si dobru hudbu a skus mysliet na to ze ta caka nieco uzasne v buducnosti ...lebo vedz ze totak bude :) vela stastia a ak budes mat pocit samoty kludne mi napis na moj email vitkovicova.s@centrum.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dlho este? - Fórum - ZDRAVIE.sk