Nočné vyjedanie chladničky

redka

najlepsie je dat si posledne jedlo take tri styri hodinky pred tym ako zalezies do postele... existuje aj tzv. intermitend fasting ale kedze ty ides este v noci do chladnicky tak to nema tento efekt.... keby si vydrzala do rana tak sa o tom da hovorit...

redka

a to ti kto taku somarinu poradil? ved tusim aj tie "zarucene" diety radia jest maximalne do siestej - siedmej.. .a ty koncis o tretej stvrtej... totalna hovadina.... radsej sa najedz este o siedmej bez vycitiek a nebudes vyjedat v noci chladnicku... ak ti to poradil ten trener, tak ho vymen...

ninicccc

No naposledy jem o takej tretej-štvrtej, chodievam spať väčšinou o desiatej-jedenástej a na nočný "lov" chodievam kým pozerám TV čiže od tej 8 do 11 hodiny väčšinou cez reklamné prestávky v TV.

ninicccc

Veď áno ale ja sa bojím večer jesť že priberiem :( chodievam totiž do fitka a môj osobný tréner by ma zabil keby toto vedel :D musím sa toho nejako zbaviť

redka

no radsej si dam este nieco o takej siedmej osmej... podla toho kedy idem spat... ako keby som mala ist spat hladna a celu noc len o jedle rozmyslat....