Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neskutocne stiepiace sa nechty

Príspevok v téme: Neskutocne stiepiace sa nechty
cucinka

Ahojte. Potrebovala by som poradit nieco co pomaha pri strasne stiepiacich sa nechtoch. Skusala som si macat nechty vo vseliakych olejcekoch, biosil a podobne ale nepomaha mi to. Nechty sa mi stielua uz niekolko mesiacov a dokonca az skoro do polovice nechtu. Vyzeraju byt popraskane alwbo take nieco. Asi je to zimou ale potrebovala by som pomoc. Pouzivam aj vyzivny odlakovac bez acetonu.dakujem

redka

zuzana snad nechces davat na poskodene nezdrave nechty este aj gelove nechty? ona si potrebuje tie nechty vyliecit.. ocividne ma nedostatok nejakej latky v tele...

cucinka... existuje mnoho roznych znaciek... citala som dobre vysledky s Klbovou vyzivou od Preznitz ci tak nejak sa to vola... ja mam skusenost s msm... pekne mi to nechty spevnilo aj ked som nemala taky problem ako ty... napriek tomu som citila zmenu v nechtotch... zosilneli... ked by si chcela brat msms treba zacat na nizsich davkach a postupne zvysovat... treba k tomu brat aj vit. c... nieco si o tom nacitaj... na nete je spusta informacii...

cucinka

Gelove nechty som mala pred par rokmi niekolko krat po sebe a nikdy viac. Nechty sa z toho asi rok spamatavali boli strasnw tenke a nevedwli mi poriadne narast. Inak mam pekne nechty su pevne aj rastu ale stiepia sa prostw tak zvlastne praskaju a potom sa samkzrejme z nich kusok odlomi a.musia ist prwc vsetky. Ale dakukem za radu.

zuzana212722

a co tak gelove to sa spevni tym a nieje to tazke takze aj sama si mozes aj ja som sa naucila a nechodim do drahych salonou za 20 ecok si robit..

redka

skus MSM, zinok, kremik, zelatinu, jedz masove vyvary, huspeninu.... alebo skus aj klbovu vyzivu, ta pomaha aj nechtom a vlasom....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neskutocne stiepiace sa nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk