Bývate občas v hoteli?

Príspevok v téme: Bývate občas v hoteli?
hotelierôčka

Prevádzkujem menší hotel (27 izieb) a začiatkom minulého roka som sa rozhodla, že na každú posteľ, budeme dávať pod plachtu nepremokavú podložku, lebo pomočená posteľ nie je až takou vzácnosťou a mokrý matrac nám robil zbytočné problémy. Používame kvalitné podložky, ktoré nešuštia, sú priedušné a na matraci dobre držia. Napriek tomu, mnoho hostí, v dotazníčku spokojnosti, uvedie ako jediné negatívum práve tieto podložky pod plachtou, s argumentom, že my sa predsa nepocikávame. Do tých podložiek som išla preto, lebo ako hovorím, nebolo až takou vzácnosťou, že sme izbu nemohli obsadiť, lebo sme museli vysušiť a následne vyčistiť matrac po nehode hosťa. Neviem ako si vôbec hosť všimne, že tie podložky tam sú, keďže používame aj kvalitné plachty, ktoré na matraci dobre držia, a tak si ich hostia nemusia upravovať. Ak spíte v hoteli, vadí vám, že máte pod plachtou nepremokavú podložku, ktorá nešuští, nešmýka sa a je priedušná? Ak áno, prečo? Vďaka za odpovede.

susana2

Možno treba sa zamerať skôr na matrac a kúpiť taký, čo sa bude dať rýchlo očistiť než to riešiť podložkami, niektoré firmy dodávajú priamo také matrace do hotelov, napr. www.marimpex.sk

killingspree

sam som to mal doma, z istych dovodov.. a nie, envadilo by mi to, pokial by to bolo napevno a pochybujem, ze ludia by si to vsimli, keby o tom nevedeli :D
a nie nehuci, sice ja som mal taku za 30eur, pokial sa mi neznicila pranim, bola super, na dokonca, posobila luxusnym dojmom.. kedze oboal taka gumena zdola, zvrchu bola normalne, bavlnena (alebo bambusova? nejaky pomer asi)..
chyba mi to, lebo fakt to posobilo drsne luxusne a chladivo.. velmi prijemny material :D
mal som to preto, ze pes spal v posteli a raz mal nehodu :D ale uvital by som to aj len tak - niekedy mozem nieco vyliat.. voda, alkohol, atd, pripadne vystreknut, atd a je po romantike.. v hoteloch :P :D

podložka

Bola som vo viacerých zahraničných hoteloch, ale žiadnu podložku som si nevšimla. Takže neviem ani povedať, či tam bola alebo nie.

tasty

a tá plachta nepremokavá nie je hlučná? myslím, že či nešuští, alebo nejaký taký zvuk čudný, ak sa človek otáča na posteli a pod.? lebo toto by mi vadilo

Prezyvka055

Nezvyknem rozoberat plachtu takze som si to nevsimol, takze bud som nikdy nemal ziadnu alebo to bola nejaka kvalitna ako spominas. Mne by to nevadilo pokial by som sa necitil tak ze spim na gume.
Inak celkom haluz ze dospeli ludia sa len tak dokazu zostat v posteli.
Ja som zvyknuty postel na hoteli ustielat a uteraky skladat ale tak asi kazdeho vychovali inac no :D

sweater*

ja to tiez povazujem za fajn napad. ludia si casto neuvedomuju aky hnus po sebe nehavame vsade. tzn. spat na posteli kde bolo hromada ludi predomnou, nic moc... cize ja by som to uvital urcite

Deria

Ja som mnohe roky stravila na cestach, takze aj v hoteloch a to v roznych statoch. Ale ani raz mi nenapadlo pozriet sa, ci mam v posteli nepremokavu podlozku.:) Mozno by ma to napadlo v hoteli, ktory neposobi cisto. Hotelierocka, tym nechcem povedat, ze hotel, ktory prevadzkujes tak posobi. To je len moj nazor a ako by som asi ja reagovala. Ale keby som tam tu podlozku nasla, vobec by mi to nevadilo, naopak, vidi sa mi to hygienickejsie, nez bez.

flegma

heh, nemam tendenciu hrabat sa v hoteli pod plachtou, takze zrejme by som na to neprisla a ked ano, v prvom momente by mi to asi bolo cudne...
ale ked sa nad tym zamyslim, mne by to aj prislo vhod, aspon by som vedela, ze nie som v kontakte s napr. plesnivym matracom (aj take sa mi stalo, ale to nebol hotel, ale prenajata chatka) :)