Antikoncepcia a mozne tehotenstvo?

Príspevok v téme: Antikoncepcia a mozne tehotenstvo?
lucccy

Ahojte, chcem sa spytat, aka je pravdepoodbnost tehotenstva pri brani antikoncepcie? Tabletky uz beriem vyse roka snazim sa pravidelne ako sem tam sa stane ze zabudnem ale hned ako si na to spomeniem ju uzijem zvacsa je to do tej hodiny parkrat sa stalo ze to bolo dlhsie ... tento blister som brala poctivo +/- polhodinka na 8. den som pozila asi hodinu a pol alkohol (nezvracala som a ani som sa neopila) a mala som pohlavny styk bez prezervativu, partner sa vraj ,,neurobil,, ale aj tak sa bojim kedze par dni po styku sa objavil tlak a pichlava bolest v podbrusku a bolest v slabinach .... myslite ze sa mam dovod bat, alebo zbytocne stresujem? dakujem za odpoved

xem

ako ber ich na čas lebo su to len tabletky nie zazrak ..

ono hod a hod a pol sa da brat este v norme aj na letaciku mas teda na nasom že ked este zoberie do 12hod je to vporiadku ale nie v prvom tyzdni

nikde v pribalovom sa nepise ze by alkohol znizoval ucinnost alebo čo (to by tu bolo tehotných.. :D )

to si hodinu a pol po zobratí tabl. užila alkohol ?

ono ked sa pije tak pečen je zamestnana odburavanim alkoholu no ale tehotna koli tomu byť nemožeš navyše ked bereš už rok v kuse tak si tak plna hormonov z HAK že až ...

buď v klude a normalne čakaj po 21 dni menštruaciu keby nechodila tak zbehni gynekologovi na 26 den nie az vtedy ked budes brat dalsi blister ...