Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kúsanie pier pri bozkávaní (zlozvyk)

Príspevok v téme: Kúsanie pier pri bozkávaní (zlozvyk)
kusacpier:(

Ahojte neviete poradiť ako si od toho odvyknúť? Vždy ked sa bozkávam s priateľkou tak sa stažuje že ju hryziem do pier a ja to ani nevnímam tak som sa skúšal sústrediť na to aby som ju nekúsal ale všimol som si že tak je to pre mňa také čudné a zase som stým začal čím to je? dakujem za odpoved ;)

wreck

zeby nespravnou technikou? asi musite zacat nanovo. najprv len dotyk pier, niekolko sekund. dotknes, zatvoris oci, mierne pritlacis pery. postupne pridavajte nove techniky. dotyk pier s mierne pootocenou hlavou, dotyk s pootvorenymi perami ako ked chces 'vyhryznu' zo supky mesiacik pomaranca, ale bez zubov, samozrejme, potom spojit jedno s druhym. ked to nevies ty, nech ta vedie slecna. rozhodne sa to neda tak dobre napisat ako ukazat.

alebo si sprav trenazer doma. vysyp na stol maly kopcek praskoveho cukru, 10-12 malych lyziciek. navlhci si pery a naberaj ho len pohybom pier. uspesnost priebezne kontroluj v prirucnom zrkadielku (slecna isto ma). na zuboch nesmie ziadny cukor zostat. obcas sa to sice stane a aj pri zurivejsom bozkavani sa dotknu zubky oboch, ty sa to vsak mas ucit spravne, takze na trenazeri je to chyba. vymyslat mozes potom. ;) navrhnutu techniku som nikdy neskusal, ale tak ked to nevies natrenovat priamo so slecnou, co celkom nechapem, mozno sa hodi najprv jednoducha simulacia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kúsanie pier pri bozkávaní (zlozvyk) - Fórum - ZDRAVIE.sk